Olimpia Drzycim – Marstal Gródek 10:2 (4:2)

Olimpia: Krohn 4, Zieliński 3, Rogulski 2, Franke 1

Marstal: Piotrowski 1, Krajczewski 1

Żółta kartka: Krohn (Olimpia)

MVP: Michał Krohn (Olimpia Drzycim)

Początek meczu należał do Olimpia, a w zasadzie Michała Krohna, który po grudziądzkiej fuzji nie znalazł miejsca w nowym składzie Skody i przeniósł się do Olimpii Drzycim. Popularny „Arbuz” rozpoczął ostre strzelanie swego zespołu od dwóch goli. Po kilku minutach wynik na 3:0 podwyższył Dominik Zieliński. Marstal zdobył pierwszą bramkę, po uderzeniu Mateusza Piotrowskiego, ale chwilę później było już 4:1, bo drugiego gola dla Olimpii zapisał na swoim koncie Zieliński. Piłkarze z Gródka do końca pierwszej połowy walczyli o poprawienie rezultatu i niemal na równo z końcową syreną, drugą bramkę dla Marstala uzyskał Przemysła Krajczewski. W drugiej połowie strzelała już tylko Olimpia i to aż sześciokrotnie, zdobywając tym samym dwucyfrówkę. Przewaga ekipy Jarosława Grzybowskiego była bezdyskusyjna. Cała drużyna grała bardzo zespołowo, bo przy wszystkich trafieniach zaliczono asysty (łącznie 10 asyst drużyny). W drugiej połowie dwa gole zdobył Dawid Rogulski, jedną bramkę dołożyli Zieliński i Franke, a dwa kolejne gole i tytuł MVP zdobył Michał Krohn, tym samym ustalając wynik meczu na 10:2.