Noe-Trans Przysiersk – Radbox 9:7 (4:4)

Noe-Trans: Orłowski 3, Ligmanowski 2 (1 z karnego), Kasperski 2, Żochowski 1, Konieczny 1

Radbox: Janus 3, Kleina 1, Cerajewski 1, Chabowski 1, Kiełpiński 1 (z karnego)

Żółte kartki: Warczak, Jackowski (Noe-Trans)

MVP: Mateusz Orłowski (Noe-Trans)

Obie ekipy spotkały się po raz drugi i ponownie lepszy okazał się zespół Noe-Trans Przysiersk. Spotkanie przypominało jednak prawdziwy rollercoaster, przy hokejowym wyniku. Na początku żaden z zespołów nie potrafił osiągnąć większej przewagi. W pierwszej połowie na tablicy czterokrotnie pojawiał się remis, by w końcu zawodnicy zakończyli pierwszy kwadrans przy stanie 4:4. W obu ekipach brylowali więc napastnicy. Niestety w samej końcówce pierwszej połowy bardzo poważnej kontuzji nabawił się Mateusz Ligmanowski, który wcześniej zdobył dwa gole i asystę i był najlepszym zawodnikiem na boisku. Po przerwie gracze Noe-Trans musieli poradzić sobie bez swojego lidera. Co gorsza celownik wyregulował Marcin Janus i zaczął strzelać gole. Po przerwie to jednak Marian Kasperski dał prowadzenie Przysierskowi. Radbox odpowiedział jednak dwoma trafieniami Janusa i wyszedł na prowadzenie 6:5. Po chwili mieliśmy już jednak ponownie remis, tym razem 7:7. W końcówce jednak więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy Noe-Trans, a dokładniej Mateusz Orłowski, który dwukrotnie pokonał bramkarza Radboxu i dał zwycięstwo swojej ekipie po szalonym meczu 9:7.