Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks – Rafmix & Partnerzy 2:3 (2:2)
Myk – Kraśniewski 1, Jankowski 1
Rafmix – Zbiranek 2, Hapka 1
MVP – Zbiranek (Rafmix & Partnerzy)
Mecz, który śmiało można nazwać jednym z najlepszych w sezonie. Od pierwszego gwizdka sędziego obie drużyny starały się przejąć inicjatywę nad spotkaniem. Pierwszy okrzyk radości usłyszeliśmy na ławce Myk Konstrukcje po bramce Krystiana Kraśniewskiego. Mecz obfitował w sporą ilość przewinień. Warto zauważyć, że Myk Konstrukcje już po 8 minutach miał pięć przewinień i musiał uważać w grze obronnej. Rafmix szukał w tym fakcie swojej szansy, jednak rywale byli uważni. Rafmix wyrównał po indywidualnej akcji Słupeckiego i wyłożeniu futbolówki Zbirankowi. Do przerwy mieliśmy wynik 2:2 po bramkach Hapki i golu Jankowskiego dla Myk Konstrukcje. W drugiej części obraz gry się nie zmienił i cały czas ciężko było wskazać lepszego w tej rywalizacji. Po raz kolejny na indywidualną szarżę zdecydował się Słupecki i po raz kolejny wystawił “ciasteczko” Zbirankowi. Myk szukał swojej szansy, a czas nieubłaganie uciekał. W samej końcówce, na 3 sekundy przed końcem jeszcze Kraśniewski obił poprzeczkę bramki Kmiecika, a przez świecką halę przeszedł jęk zawodu, że to spotkanie już się kończy. Rafmix zagra o złoto, a zespół prowadzony przez Michała Pamulaka zagra o najniższy stopień podium.

28 lutego 2022 21:00 PlayOff 2021/22