Kotłoinwest/Wehikuł Czasu – GMD Plus Aut-Mor 1:7 (0:1)

Kotłoinwest: Ostrowski 1

GMD: Medunytsia 3, Kudriashov 1, Glazik 1, Ejankowski 1, Morgaś 1

MVP: Yan Medunytsia (GMD Aut-Mor)

Wynik może być dość mylący, bo Kotłoinwest „zawdzięcza” tak wysoką porażkę podobnie, jak w ostatnim meczu z Unisławiem fatalną końcówką meczu. Zespół GMD miał w tym meczu optyczną przewagę, ale długo nie mógł jej udokumentować. Pierwsza bramka padła dopiero na 23 sekundy przed przerwą, a jej autorem był Artur Kudriashov. Wcześniej Kotłoinwest bronił się bardzo dobrze i od czasu do czasu wyprowadzał groźne kontry. Właśnie po jednej z nich, już w drugiej części, bramkę dającą remis 1:1 zdobył Radosław Ostrowski. Ekipa Kotłoinwestu miała jeszcze kilka okazji, ale z minuty na minutę wyraźnie słabła, a napór GMD robił się przytłaczający. Po pięciu minutach na indywidualną szarżę zdecydował się Michał Glazik i w pojedynkę wyprowadził swój zespół na 2:1. Po chwili dość szybko na 3:1 podwyższył Yan Medunytsia, do którego bezsprzecznie należała końcówka meczu. Potem gole posypały się jak z rękawa. Mateusz Morgaś wykończył najładniejszą, koronkową akcję meczu i GMD prowadził 4:1. W końcówce dwukrotnie trafił jeszcze Medunytsia i równo z końcową syreną na 7:1 strzelił Ejankowski.