Karnowski Recycling/Stolarnia Otlewski – Unisław Team 3:3 (2:1)

Karnowski: Żakiewicz 2, Piór 1

Unisław: Babik 1, Wójtowicz 1, Modrzyński 1

Żółte kartki: Piór (Karnowski), Wójtowicz (Unisław)

MVP: Olaf Wójtowicz (Unisław Team)

Mimo wszystko remis Karnowskiego z bardziej ograną ekipą Unisławia należy uznać za niespodziankę, choć mecz był dość wyrównany. Pierwszy gol padł w 8’ minucie dla Karnowskiego po uderzeniu Pióra. Do remisu kilkadziesiąt sekund później doprowadził Kacper Babik, ale jeszcze przed przerwą Kacper Żakiewicz wykorzystał dobre podanie i nie zmarnował okazji sam na sam. Unisław w sumie trzykrotnie w meczu doprowadzał do remisu. Na 2:2 bramkę zdobył najlepszy na boisku Olaf Wójtowicz. Po tej akcji, Karnowski znów przeprowadził jednak świetną kontrę, po której swoją drugą bramkę zdobył Kacper Żakiewicz. Od tego momentu trwał już napór Unisławia, który dążył za wszelką cenę do wyrównania. Ekipa Karnowskiego dość długo dzielnie się broniła, ale w końcu padła bramka wyrównująca, której autorem był Przemysława Modrzyński. W samej końcówce to drużyna z Unisławia bliższa była jeszcze zdobycia kompletu punktów. Na 6 sekund przed końcem, Unisław wykonywał rzut wolny i poprosił o czas. Nie udało się jednak skonstruować skutecznej akcji i podział punktów w tym meczu stał się faktem.