Haber – Olimpia #86/87 Soccer Club 14:9 (3:6)

Haber – Węgierek 4, Murawski 3, Gross 3, Majorek 2, Brzeziński 1, bramka samobójcza 1

Olimpia – Olechnowicz 4, Żyłowski 2, Vu Thanh 2, Sarnowski 1

MVP – Rybacki (Haber)

Mecz karuzela. Tak można nazwać sinusoidę wydarzeń, która otwierała sobotę ze StalexLigą. Haber zaczął bardzo niemrawo, wręcz sennie. Takie podejście bardzo szybko się zemściło, kiedy to dość szybko Olimpia wyszła na prowadzenie 0:3. Wszyscy chyba byli zaskoczeni takim rozwojem wydarzeń. Haber jednak zdołał poukładać swoją grę i złapał kontakt z rywalem. Do przerwy mimo wszystko grudziądzanie mieli trzy bramki przewagi. Drugie 15 minut pokazało jednak już bardzo wyraźne braki kondycyjne Olimpii. Z każdą chwilą jej gracze słabli w oczach, co skrzętnie wykorzystywał Haber punktując Śliwińskiego. Mimo braku bramki w meczu MVP spotkania został wybrany Damian Rybacki, który aż 5-krotnie zaliczał ostatnie skuteczne podanie do swoich kolegów.

19 grudnia 2020 09:30 Eliminacje Gr. B 2020/21