Haber – JS Power-Pol 5:11 (4:5)
Haber – Rybacki Damian 2, Gross Piotr 1, Gross Damian 1, Jantoń 1
Power-Pol – Rybacki Kacper 5, Siłakowski 2, Kravchuk 2, Weber 1, Yepifanov 1
MVP – Rybacki Kacper (JS Power-Pol)

Mecz rozpoczął się od prowadzenia Habra po bramce Rybackiego, jednak było to pierwsze i ostatnie liderowanie w tym meczu. Zawodnicy z Chełmży bardzo szybko przejęli inicjatywę w meczu prowadząc w pewnym momencie 4:1. Haber szukał, próbował jednak był albo bardzo nieskuteczny albo trafiał na dobrze dysponowanego Schodowskiego w bramce. Mimo to do przerwy mieliśmy rezultat 5:4 dla JS Power-Pol i ostateczny wynik był jeszcze sprawą otwartą. W drugiej połowie jednak dalej widzieliśmy podobny obraz gry. Chełmżanie strzelali bramki, a Haber strasznie raził nieskutecznością. Im bliżej końca spotkania, tym chęć gry w Habrze opadała. Ostatecznie JS Power-Pol zasłużenie wygrało to spotkanie różnicą aż sześciu bramek.

11 grudnia 2021 10:30 II Liga 2021/22