GMD Plus/Eco-Pol/Aut-Mor – Encanto/Karczma Gęsia Szyja 9:2 (1:1)

GMD: Krukowski 4, Urbański 2, Wietrzykowski 2, Grobelniak 1

Żółte kartki: Piotrowski (GMD), Paprocki (Encanto)

Szał kart:

GMD: Krukowski, Urbański, Wietrzykowski

Encanto: Elwartowski, Kawka, Tutak

MVP: Jakub Krukowski (GMD)

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak efektownego zwycięstwa GMD. Wynik otworzył dla Encanto Bartosz Elwartowski, przy czym było sporo kontrowersji, czy piłka faktycznie przekroczyła linię bramkową. Wyrównującego gola dla GMD zdobył Adam Grobelniak po dobrym przechwycie piłki przez Michała Glazika. W drugiej połowie mieliśmy już istny koncert gry w wykonaniu GMD, a w szczególności Jakuba Krukowskiego. W ciągu zaledwie czterech minut po golach Krukowskiego, Wietrzykowskiego i Urbańskiego GMD wyszło na wysokie prowadzenie 4:1. Nie bez winy była tu również postawa w bramce Encanto Kacpra Mazerskiego, który z konieczności musiał pełnić rolę bramkarza. Gracze GMD zwietrzyli swoją szansę i nadal mocno atakowali. Na 5:1 podwyższył Wietrzykowski, a trzy kolejne gole z rzędu zdobył bohater meczu Jakub Krukowski. Encanto zdołało odpowiedzieć tylko drugim golem Elwartowskiego, ale jeszcze jedną bramkę dla GMD dołożył również świetnie tego dnia spisujący się Urbański. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:2, choć gracze GMD śmiało mogli zaaplikować rywalom „dwucyfrówkę”.

27 grudnia 2020 16:00 Extraliga 2020/21