MD Aut-Mor Bukowiec – Noe-Trans Przysiersk 8:5 (3:3)

GMD: Mik 3, Ratkowski 2, Medunytsia 1 (z karnego), Ejankowski 1, Kasperski (samobójcza)

Noe-Trans: Lonser 2, Kasperski 1, Konieczny 1, Więdłocha 1

Żółta kartka: Żochowski (Noe-Trans)

MVP: Radosław Mik (GMD Aut-Mor)

Obie drużyny przed tym ważnym meczem dokonały wzmocnień. GMD dopisał Radosława Mika, a z długiej banicji powrócił Jakub Ratkowski. Na ciekawy ruch zdecydował się też Noe-Trans, transferując z Gresty Damiana Lonsera. Noe-Trans stanął przed sporą szansą, bo wygrywając to spotkanie mógł już w święcto Trzech Króli zapewnić sobie mistrzostwo II ligi i awans do Extraligi. Stało się jednak inaczej. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 3:3. Wynik na 1:0 otworzył Damian Ejankowski, ale bardzo szybko wyrównał Damian Lonser. Po kilku minutach „Lonsi” dał prowadzenie Noe-Trans 2:1, ale równie szybko odpowiedziała ekipa z Bukowca, golem z rzutu karnego, który wykorzystał Medunytsia. Po jednej z szybki kontr, Noe-Trans ponownie wyszedł na prowadzenie, gdy bramkę zdobył Kasperski. GMD wyrównało w samej końcówce pierwszej połowy po bramce Radosława Mika. Nowy nabytek GMD był również pierwszoplanową postacią w drugiej połowie. Ekipa GMD rozpoczęła od mocnego uderzenia i gola Jakuba Ratkowskiego. Mecz rozstrzygnął się właśnie w tej części spotkania, ponieważ kolejne dwa gole również padły łupem GMD. Na 5:3 podwyższył Mik, a niefortunnym strzelcem gola na 6:3 okazał się Marian Kasperski, który trafił do własnej siatki. Przysiersk walczył do końca. Bramkę na 4:6 strzelił Konieczny, ale GMD bardzo szybko odpowiedziało trafieniem Mika na 7:4. Obie drużyny w końcówce zdobyły jeszcze po jednym golu i mecz za kończył się wynikiem 8:5 dla GMD. To oznacza, że będziemy świadkami bardzo emocjonującej walki o najwyższe lokaty w II lidze do samego końca. Nic jeszcze nie jest przesądzone. Noe-Trans rozegrał już jednak wszystkie mecze i teraz może już tylko oglądać innych w rywalizacji, gdzie na mistrzostwo mają jeszcze szanse wszystkie ekipy (oprócz wycofanej Olimpii).