GMD Plus/AUT-MOR Bukowiec – Karnowski Recycling&Stolarnia Oltewski 10:2 (2:0)

GMD: Medunytsia 3, Wietrzykowski 2, Ratkowski 2, Glazik 1, Grobelniak 1, Ejankowski 1

Karnowski: Kęsik 1, Rządkowski 1

MVP: Jakub Ratkowski (GMD)

Zespół GMD Plus udowodnił, że będzie jednym z faworytów rundy eliminacyjnej. Pierwszą połowę GMD zagrało jeszcze dość spokojnie, wygrywając tylko 2:0. Spora również w tym zasługa bramkarza Marka Bernackiego, który popisał się kilkoma udanymi interwencjami. Zerka nie miał jednak szans zdobyć, bo po przerwie zastąpił go kolega z drużyny Szymon Gawron. Losy meczu rozstrzygnęły się na początku drugiej połowy, gdy GMD szybko odskoczyło ze stanu 2:0 na 6:0. Doskonale w tym fragmencie spisywali się Medunytsia, Ratkowski i dopisany jako nowy zawodnik Dawid Wietrzykowski. Piłkarze Karnowski Recycling pierwszego gola zdobyli przy stanie 0:9, nie miało więc już to większego znaczenia. Ostatecznie mecz zakończył się wysoką wygraną GMD 10:2.

11 listopada 2019 11:00 Eliminacje Gr. B 2019/20