Terminarz Extraligi

Poniżej przedstawiamy terminarz spotkań w Extralidze.

I kolejka:
Pantery/Gresta/Espack/Sadowska – Chełmża Futsal Team
GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor – Świeckie Orły
Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks – Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing
MG Eco Invest – Rafmix & Partnerzy
pauza – Gresta/Espack/Sadowska
II kolejka:
Świeckie Orły – Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing
GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor – Gresta/Espack/Sadowska
Chełmża Futsal Team – MG Eco Invest
Rafmix & Partnerzy – Pantery/Gresta/Espack/Sadowska
pauza – Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks
III kolejka:
GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor – Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Agrokompleks
MG Eco Invest – Świeckie Orły
Chełmża Futsal Team – Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks
Rafmix & Partnerzy – Gresta/Espack/Sadowska
pauza – Pantery/Gresta/Espack/Sadowska
IV kolejka:
GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor – Pantery/Gresta/Espack/Sadowska
Świeckie Orły – Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks
Chełmża Futsal Team – Gresta/Espack/Sadowska
MG Eco Invest – Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing
pauza – Rafmix & Partnerzy
V kolejka:
Świeckie Orły – Pantery/Gresta/Espack/Sadowska
Rafmix & Partnerzy – Chełmża Futsal Team
Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks – MG Eco Invest
Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing – Gresta/Espack/Sadowska
pauza – GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor
VI kolejka:
Świeckie Orły – Chełmża Futsal Team
GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor – Rafmix & Partnerzy
Gresta/Espack/Sadowska – Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks
Pantery/Gresta/Espack/Sadowska – Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing
pauza – MG Eco Invest
VII kolejka:
Rafmix & Partnerzy – Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing
Świeckie Orły – Gresta/Espack/Sadowska
Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks – GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor
Pantery/Gresta/Espack/Sadowska – MG Eco Invest
pauza – Chełmża Futsal Team
VIII kolejka:
Rafmix & Partnerzy – Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks
Pantery/Gresta/Espack/Sadowska – Gresta/Espack/Sadowska
MG Eco Invest – GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor
Chełmża Futsal Team – Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing
pauza – Świeckie Orły
IX kolejka:
Pantery/Gresta/Espack/Sadowska – Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks
Świeckie Orły – Rafmix & Partnerzy
Gresta/Espack/Sadowska – MG Eco Invest
Chełmża Futsal Team – GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor
pauza – Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *