Najlepszy Asystent Ligi

Asystenci

RangaZawodnikKlub
1Komur MateuszGresta i Partnerzy12
2Madeja MarcinMetalBark10
3Ejankowski TomaszMetalBark10
4Mądrzejewski PawełFC Świecie9
5Katerla DanielProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast8
6Jaworski ŁukaszUnisław Team PBDI7
7Urbański PatrykGMD/Aut-Mor7
8Jankowski MaciejTAF Toruń7
9Rożnowski MaciejŚwieckie Orły7
10Ratkowski JakubGMD/Aut-Mor7
11Gross PiotrHaber Team6
12Majka MichałBS SKODA AUTO6
13Fijałkowski DamianGMD/Aut-Mor5
14Kułakowski JacekPantery5
15Rybacki Damian-5
16Kaczkowski PiotrGresta i Partnerzy5
17Szpankiewicz DawidGresta i Partnerzy5
18Czarnowski DanielGMD/Aut-Mor5
19Łuszczyński MaciejFeniks FT5
20Janus MarcinRadbox5
21Kukliński DawidAzymut Transport5
22Dąbrowski DariuszMetalBark5
23Adamczyk JakubRadbox5
24Pacek SebastianFC Świecie5
25Rogóż TomaszProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast5
26Podolski PatrykRaf-Mix & Partnerzy5
27Kacprzak AdamMetalBark4
28Makowski JakubFC Świecie4
29Góra MaciejŚwieckie Orły4
30Kocieniewski SzymonGresta i Partnerzy4
31Ziółkowski GrzegorzKP/APIS4
32Pawkin BartoszKP/APIS4
33Wanat MarcinRaf-Mix & Partnerzy4
34Przesmycki PrzemysławAzymut Transport4
35Napierała MarcinProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast4
36Gorczyca MarkoNoe-Trans/Rolmasz4
37Ratkowski KacperYoung Boys4
38Nalazek SebastianUnisław Team PBDI4
39Elwartowski BartoszRaf-Mix & Partnerzy4
40Linkowski KamilFeniks FT4
41Frankiewicz Norbert-4
42Wójtowicz OlafUnisław Team PBDI4
43Mosek KamilProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast3
44Sułkowski GrzegorzFeniks FT3
45Kardas AdamŚwieckie Orły3
46Dormowicz ŁukaszChełmża JS Power3
47Piątkowski MarekPantery3
48Brzeziński ArturMetalBark3
49Dolewski MarcinKP/APIS3
50Tarkowski KacperPantery3
51Ernest WojciechGresta i Partnerzy3
52Janas MateuszOsiem Gwiazdek3
53Piskorski ArkadiuszFC Świecie3
54Jackowski PatrykNoe-Trans/Rolmasz3
55Górski PawełPastbruk/VOX3
56Komur ŁukaszUnisław Team PBDI3
57Młynarczyk KamilYoung Boys3
58Igliński MichałŚwieckie Orły3
59Orłowski MateuszNoe-Trans/Rolmasz3
60Wiśniewski SebastianAzymut Transport3
61Dobrowolski KarolPantery3
62Murawski DawidChesterfield - meble3
63Stasikowski DamianGMD/Aut-Mor3
64Kończalski MateuszTAF Toruń2
65Pieńczewski RobertUnisław Team PBDI2
66Olechowicz ArkadiuszOlimpia #86/872
67Zużydło RadosławMetalBark2
68Gesek PiotrOlimpia #86/872
69Rysiewski DamianProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast2
70Piasecki DawidHaber Team2
71Warmbier DominikMetalBark2
72Przesmycki RadosławAzymut Transport2
73Pniewski TycjanChełmża JS Power2
74Cerajewski MaciejRadbox2
75Szymański MarekKP/APIS2
76Górski JarosławPastbruk/VOX2
77Doligalski PatrykOsiem Gwiazdek2
78Kuffel KonradAzymut Transport2
79Krohn MichałOlimpia Drzycim2
80Piskorski JacekChełmża JS Power2
81Burkiewicz ŁukaszRaf-Mix & Partnerzy2
82Adamczyk SzymonKarnowski/Otlewski2
83Grodzicki MateuszChełmża JS Power2
84Wietrzykowski DawidGMD/Aut-Mor2
85Prybiński MikołajŚwieckie Orły2
86Majka TymoteuszŚwieckie Orły2
87Konieczka JonatanAzymut Transport2
88Domański KamilRaf-Mix & Partnerzy2
89Czerwiński BartoszGresta i Partnerzy2
90Sobczak MikołajKarnowski/Otlewski2
91Reise AdamKP/APIS2
92Adamczyk MarcinKotłoinwest/Wehikuł Czasu2
93Zieliński DominikPantery2
94Gwizdała MaciejKarnowski/Otlewski2
95Gaca MarcinGMD/Aut-Mor2
96Warczak KacperKotłoinwest/Wehikuł Czasu1
97Palmowski DanielUnisław Team PBDI1
98Dudzik PawełRaf-Mix & Partnerzy1
99Szatkowski MateuszUnisław Team PBDI1
100Sieradzki MaciejRaf-Mix & Partnerzy1
101Urtnowski KrzysztofRaf-Mix & Partnerzy1
102Śliwiński MaciejTAF Toruń1
103Mazerski KacperEncanto/Gęsia Szyja1
104Pokorowski WiktorGMD/Aut-Mor1
105Ławicki FilipPantery1
106Jakubicz PawełUnisław Team PBDI1
107Sarnowski DominikOlimpia #86/871
108Ziółkowski DamianAzymut Transport1
109Vu Thanh JakubOlimpia #86/871
110Perliński PatrykFC Świecie1
111Słupecki MaciejFC Świecie1
112Szabłowski SebastianYoung Boys1
113Chlebosz FilipUnisław Team PBDI1
114Żyłowski TomaszOlimpia #86/871
115Siuda KacperŚwieckie Orły1
116Gackowski TomaszKarnowski/Otlewski1
117Pałczyński MarekOsiem Gwiazdek1
118Gerke KamilKP/APIS1
119Ivanchenko BogdanRaf-Mix & Partnerzy1
120Słaby PawełGresta i Partnerzy1
121Węgierek MiłoszHaber Team1
122Romanowski TomaszKP/APIS1
123Szefler DawidFC Świecie1
124Szymecki MateuszKP/APIS1
125Andrzejewski MaciejŚwieckie Orły1
126Grobelniak AdamGMD/Aut-Mor1
127Ledziński MarekFC Struchawa1
128Lubański JakubRadbox1
129Bereza DawidOlimpia/MG Eco Invest1
130Jeziorski JakubKP/APIS1
131Gackowski NatanFC Struchawa1
132Żochowski RafałNoe-Trans/Rolmasz1
133Kasperski MarianNoe-Trans/Rolmasz1
134Mik Radosław-1
135Łagodziński RadosławChełmża JS Power1
136Lipnicki BartoszOsiem Gwiazdek1
137Kwirant OskarAzymut Transport1
138Kotecki DawidKP/APIS1
139Kulczewski ŁukaszEncanto/Gęsia Szyja1
140Zieliński PawełUnisław Team PBDI1
141Olszewski PatrykGresta i Partnerzy1
142Szymecki PatrykKP/APIS1
143Wojciechowski KajetanRaf-Mix & Partnerzy1
144Kolano MichałPantery1
145Biernacki PatrycjuszOsiem Gwiazdek1
146Kminikowski JakubKotłoinwest/Wehikuł Czasu1
147Siekirka PiotrRaf-Mix & Partnerzy1
148Macura MichałPantery1
149Molus MariuszNoe-Trans/Rolmasz1
150Górzyński MaciejGMD/Aut-Mor1
151Kawka DawidEncanto/Gęsia Szyja1
152Kryger ŁukaszChełmża JS Power1
153Stankiewicz PatrykBS SKODA AUTO1
154Bernacki MarekNoe-Trans/Rolmasz1
155Gackowski AdrianPantery1
156Chodyna FabianBS SKODA AUTO1
157Kolmajer AdamGresta i Partnerzy1
158Morgaś MateuszGMD/Aut-Mor1
159Joppek PawełFC Struchawa1