Najlepszy Asystent Eliminacji

Asystenci

RangaZawodnikKlub
1Madeja MarcinMetalBark10
2Ejankowski TomaszMetalBark10
3Jaworski ŁukaszUnisław Team PBDI6
4Gross PiotrHaber Team6
5Jankowski MaciejMYK/KAR/PROF/AGRO6
6Kułakowski JacekPantery5
7Fijałkowski DamianGMD/Aut-Mor5
8Rybacki Damian-5
9Łuszczyński MaciejFeniks FT5
10Dąbrowski DariuszMetalBark5
11Pacek SebastianFC Świecie5
12Kacprzak AdamMetalBark4
13Ziółkowski GrzegorzKP/APIS4
14Pawkin BartoszKP/APIS4
15Przesmycki PrzemysławAzymut Transport4
16Gorczyca MarkoNoe-Trans/Rolmasz4
17Nalazek SebastianUnisław Team PBDI4
18Rożnowski MaciejFeniks FT4
19Frankiewicz Norbert-4
20Sułkowski GrzegorzFeniks FT3
21Kardas AdamŚwieckie Orły3
22Piątkowski MarekPantery3
23Brzeziński ArturMetalBark3
24Dolewski MarcinKP/APIS3
25Kukliński DawidAzymut Transport3
26Janas MateuszOsiem Gwiazdek3
27Jackowski PatrykNoe-Trans/Rolmasz3
28Młynarczyk KamilYoung Boys3
29Orłowski MateuszNoe-Trans/Rolmasz3
30Wiśniewski SebastianAzymut Transport3
31Adamczyk JakubRadbox3
32Ratkowski KacperYoung Boys3
33Dobrowolski KarolPantery3
34Murawski DawidHaber Team3
35Stasikowski DamianGMD/Aut-Mor3
36Linkowski Kamil-3
37Zużydło RadosławMetalBark2
38Pieńczewski RobertUnisław Team PBDI2
39Gesek PiotrOlimpia #86/872
40Piasecki DawidHaber Team2
41Olechowicz ArkadiuszOlimpia #86/872
42Warmbier DominikMetalBark2
43Szymański MarekKP/APIS2
44Przesmycki RadosławAzymut Transport2
45Kuffel KonradAzymut Transport2
46Doligalski PatrykOsiem Gwiazdek2
47Adamczyk SzymonKarnowski/Otlewski2
48Tarkowski KacperPantery2
49Krohn MichałOsiem Gwiazdek2
50Komur ŁukaszGresta i Partnerzy2
51Konieczka JonatanAzymut Transport2
52Sobczak MikołajKarnowski/Otlewski2
53Adamczyk Marcin-2
54Gwizdała MaciejFeniks FT2
55Wójtowicz OlafUnisław Team PBDI2
56Palmowski DanielUnisław Team PBDI1
57Warczak KacperOsiem Gwiazdek1
58Ziółkowski DamianAzymut Transport1
59Ławicki FilipPantery1
60Pokorowski WiktorGMD/Aut-Mor1
61Szatkowski MateuszUnisław Team PBDI1
62Vu Thanh JakubOlimpia #86/871
63Sarnowski DominikOlimpia #86/871
64Chlebosz FilipUnisław Team PBDI1
65Żyłowski TomaszOlimpia #86/871
66Gerke KamilKP/APIS1
67Gackowski TomaszFeniks FT1
68Pałczyński MarekOsiem Gwiazdek1
69Węgierek MiłoszHaber Team1
70Andrzejewski MaciejAzymut Transport1
71Romanowski TomaszKP/APIS1
72Szymecki MateuszKP/APIS1
73Jeziorski JakubKP/APIS1
74Lubański JakubRadbox1
75Ledziński MarekFC Struchawa1
76Gackowski NatanFC Struchawa1
77Żochowski RafałNoe-Trans/Rolmasz1
78Kasperski MarianNoe-Trans/Rolmasz1
79Kotecki DawidKP/APIS1
80Lipnicki BartoszOsiem Gwiazdek1
81Kwirant OskarAzymut Transport1
82Olszewski PatrykVector Team1
83Zieliński PawełChełmża JS Power1
84Szymecki PatrykKP/APIS1
85Kolano MichałPantery1
86Biernacki PatrycjuszOsiem Gwiazdek1
87Kminikowski JakubOsiem Gwiazdek1
88Macura MichałPantery1
89Molus MariuszNoe-Trans/Rolmasz1
90Górzyński MaciejGMD/Aut-Mor1
91Zieliński DominikPantery1
92Gackowski AdrianPantery1
93Joppek PawełFC Struchawa1