Lista zawodników

To jest przykład Lista zawodników. Jako nowy użytkownik SportsPress, powinieneś udać się do Twojego kokpitu by usunąć to Lista zawodników i utworzyć nowy Listy zawodników. Baw się dobrze !

Lista zawodników

RangaZawodnikKlubPozycja
1Bagiński JakubAzymut TransportZawodnik z pola
2Kruszczyński MateuszGMD/Aut-MorZawodnik z pola
3Karpus TymoteuszGMD/Aut-MorZawodnik z pola
4Sarnowski MateuszChesterfield - mebleZawodnik z pola
5Szugajew JakubChesterfield - mebleZawodnik z pola
6Nawrocki KamilAzymut TransportZawodnik z pola
7Ligmanowski AleksAzymut TransportZawodnik z pola
8Leman MateuszHaber TeamZawodnik z pola
9Wilma AdamHaber TeamZawodnik z pola
10Jantoń JacekHaber TeamZawodnik z pola
11Szews MaciejHaber TeamZawodnik z pola
12Śliwiński MaciejŚwieckie OrłyZawodnik z pola
13Koźlinka ArkadiuszKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
14Waśkowski DawidKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
15Osenka ArkadiuszKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
16Warczak KacperOsiem GwiazdekZawodnik z pola
17Owczarek DamianKotłoinwest/Wehikuł CzasuBramkarz, Zawodnik z pola
18Gackowski MichałHaber TeamZawodnik z pola
19Ligmanowski DawidKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
20Krzyżanek JacekMarstal GródekBramkarz
21Włoch TomaszMarstal GródekZawodnik z pola
22Włoch ŁukaszMarstal GródekZawodnik z pola
23Wrzeszczyński TomaszMarstal GródekZawodnik z pola
24Krajczewski PrzemysławMarstal GródekZawodnik z pola
25Kwika ŁukaszMarstal GródekZawodnik z pola
26Wiśniewski ŁukaszMarstal GródekZawodnik z pola
27Kołtunowski MaciejMarstal GródekZawodnik z pola
28Chabowski MateuszMarstal GródekZawodnik z pola
29Rak OlafMarstal GródekZawodnik z pola
30Ryczewski PrzemysławMarstal GródekZawodnik z pola
31Simionkowski JakubMarstal GródekZawodnik z pola
32Aniszewski MiłoszMarstal GródekZawodnik z pola
33Włoch KrzysztofMarstal GródekBramkarz
34Lipiec DamianMarstal GródekZawodnik z pola
35Zybert PatrykNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
36Grzybowski JarosławOlimpia DrzycimZawodnik z pola
37Wydef DawidOlimpia DrzycimZawodnik z pola
38Karczewski DominikHaber TeamZawodnik z pola
39Szulc JacekOlimpia DrzycimZawodnik z pola
40Szymański BartoszOlimpia DrzycimZawodnik z pola
41Sobolewski JarosławOlimpia DrzycimZawodnik z pola
42Kruszewski KamilOlimpia DrzycimZawodnik z pola
43Nolberczak MiłoszOlimpia DrzycimZawodnik z pola
44Kachniarz KarolOlimpia DrzycimZawodnik z pola
45Rogulski DawidOlimpia DrzycimZawodnik z pola
46Franke BartoszFeniks FTZawodnik z pola
47Podgórski RadosławVector TeamZawodnik z pola
48Przestrzelski MaciejRadboxZawodnik z pola
49Pieńczewski RobertUnisław Team PBDIZawodnik z pola
50Jaworski ŁukaszUnisław Team PBDIZawodnik z pola
51Palmowski DanielUnisław Team PBDIZawodnik z pola
52Szatkowski MateuszUnisław Team PBDIZawodnik z pola
53Fijałkowski DamianGMD/Aut-MorZawodnik z pola
54Średniawa BartłomiejUnisław Team PBDIZawodnik z pola
55Modrzyński PrzemysławUnisław Team PBDIZawodnik z pola
56Żyżyński MariuszBS SKODA AUTOZawodnik z pola
57Bujak IreneuszPastbruk/VOXBramkarz
58Holewski KarolBS SKODA AUTOZawodnik z pola
59Kuna DariuszChełmża JS PowerZawodnik z pola
60Witkowski KrzysztofChełmża JS PowerZawodnik z pola
61Zduński MateuszChełmża JS PowerZawodnik z pola
62Wesołowski MichałChesterfield - mebleBramkarz
63Siewert BartłomiejChesterfield - mebleZawodnik z pola
64Tatera MariuszProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastBramkarz
65Januszkiewicz PawełProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
66Misiaczek KarolProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
67Brzeziński AdrianProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
68Nowicki TomaszOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
69Kozłowski PatrykRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
70Laskowski PatrykProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
71Cwelich WalentyProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
72Dudzik PawełRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
73Kanik RadosławRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
74Sieradzki MaciejRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
75Skibiński MateuszEncanto/Gęsia SzyjaBramkarz
76Szczepaniak PatrykTAF ToruńZawodnik z pola
77Kończalski MateuszRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
78Kieper SylwesterTAF ToruńZawodnik z pola
79Lewandowski MaksymilianTAF ToruńZawodnik z pola
80Wiśniewski JakubTAF ToruńZawodnik z pola
81Kukowski MichałTAF ToruńZawodnik z pola
82Zieliński TomaszTAF ToruńZawodnik z pola
83Kraśniewski DawidTAF ToruńBramkarz
84Suchocki MichałTAF ToruńZawodnik z pola
85Jaroch MarekFeniks FTBramkarz, Gość
86Kociorowski DariuszKP/APISBramkarz
87Szulc MateuszKP/APISGość, Zawodnik z pola
88Szczygieł ArkadiuszHaber TeamBramkarz
89Osiecki DanielŚwieckie OrłyBramkarz
90Urman ŁukaszKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
91Rysiewski DamianFC ŚwiecieZawodnik z pola
92Ziółkowski DamianAzymut TransportZawodnik z pola
93Kęska MichałVector TeamBramkarz
94Kwaśniewski KrzysztofHaber TeamZawodnik z pola
95Ziemniewski MateuszKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
96Krukowski JakubGMD/Aut-MorZawodnik z pola
97Więdłocha RemigiuszHaber TeamZawodnik z pola
98Rzeźnik WojciechNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
99Sułkowski GrzegorzFeniks FTZawodnik z pola
100Brandt ŁukaszChełmża JS PowerZawodnik z pola
101Zaborowski DawidProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
102Kulesza SzymonPanteryZawodnik z pola
103Łukaszewski DamianPanteryGość, Zawodnik z pola
104Biernacki PatrykKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
105Środa JakubGMD/Aut-MorZawodnik z pola
106Havrylov PavloRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
107Dąbrowski PatrykAzymut TransportGość, Zawodnik z pola
108Wiwatowski NikolasChesterfield - mebleZawodnik z pola
109Golarz RafałKarnowski/OtlewskiGość, Zawodnik z pola
110Rykowski BartoszBS SKODA AUTOGość, Zawodnik z pola
111Szczukowski DawidNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
112Słupecki MaciejFC ŚwiecieGość, Zawodnik z pola
113Świetlik PiotrRaf-Mix & PartnerzyBramkarz
114Wietrzykowski DamianŚwieckie OrłyZawodnik z pola
115Dittmann RafałChełmża JS PowerZawodnik z pola
116Jarmulski PiotrChełmża JS PowerZawodnik z pola
117Mosek KamilProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
118Klimek PatrykKP/APISZawodnik z pola
119Urtnowski KrzysztofRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
120Maśkiewicz MaciejRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
121Kuciński ArkadiuszRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
122Kurzyński KarolOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
123Urbański PatrykGMD/Aut-MorZawodnik z pola
124Wróblewski AdrianGMD/Aut-MorZawodnik z pola
125Streich KarolEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
126Perliński PatrykFC ŚwiecieZawodnik z pola
127Makowski JakubFC ŚwiecieZawodnik z pola
128Jaskólski JayFC ŚwiecieZawodnik z pola
129Ozimkiewicz MichałEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
130Mielcarek WojciechFC ŚwiecieZawodnik z pola
131Zagórski DamianFC ŚwiecieZawodnik z pola
132Żylski KamilFC ŚwiecieZawodnik z pola
133Jankiewicz ArturEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
134Mazerski KacperEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
135Furtak MiłoszFC StruchawaBramkarz
136Mierzejewski FilipRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
137Waligóra ŁukaszEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
138Tokarski MarcinEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
139Ostrowski MarcinAzymut TransportZawodnik z pola
140Jastrzębski DamianHaber TeamZawodnik z pola
141Andrearczyk SzymonHaber TeamZawodnik z pola
142Ławicki FilipPanteryZawodnik z pola
143Schreiber SzymonHaber TeamZawodnik z pola
144Kułakowski JacekPanteryZawodnik z pola
145Kubiak KacperYoung BoysZawodnik z pola
146Dębicki FabianHaber TeamZawodnik z pola
147Pieńczewski MarcinHaber TeamBramkarz
148Lewicki MarcinYoung BoysZawodnik z pola
149Szabłowski SebastianYoung BoysBramkarz, Zawodnik z pola
150Pokorowski WiktorGMD/Aut-MorZawodnik z pola
151Gross PiotrHaber TeamZawodnik z pola
152Małachowski FilipYoung BoysZawodnik z pola
153Cieśliński AdamHaber TeamZawodnik z pola
154Piasecki DawidHaber TeamZawodnik z pola
155Wruck MateuszFeniks FTZawodnik z pola
156Beliński MichałFeniks FTZawodnik z pola
157Otlewski MirosławFeniks FTBramkarz
158Pinuszewski RafałOsiem GwiazdekZawodnik z pola
159Chlebosz FilipUnisław Team PBDIBramkarz
160Maksajdowski KarolUnisław Team PBDIZawodnik z pola
161Jakubicz PawełUnisław Team PBDIZawodnik z pola
162Koczorowski DariuszKP/APISBramkarz
163Kapela DawidKP/APISZawodnik z pola
164Sieg PatrykMetalBarkZawodnik z pola
165Muszyński KamilMetalBarkZawodnik z pola
166Gesek PiotrOlimpia #86/87Zawodnik z pola
167Kardas RadosławOlimpia #86/87Zawodnik z pola
168Kacprzak AdamMetalBarkZawodnik z pola
169Kępiński SebastianOlimpia #86/87Zawodnik z pola
170Żyłowski TomaszOlimpia #86/87Zawodnik z pola
171Zużydło RadosławMetalBarkZawodnik z pola
172Zapalski AdamOlimpia #86/87Zawodnik z pola
173Olechowicz ArkadiuszOlimpia #86/87Zawodnik z pola
174Płoch ArielOlimpia #86/87Zawodnik z pola
175Lisiecki BartoszOlimpia #86/87Zawodnik z pola
176Rutkowski DominikOlimpia #86/87Zawodnik z pola
177Leśniewski MarcinMetalBarkZawodnik z pola
178Sarnowski DominikOlimpia #86/87Zawodnik z pola
179Wilczyński IgorOlimpia #86/87Zawodnik z pola
180Kowalski KacperOlimpia #86/87Zawodnik z pola
181Vu Thanh JakubOlimpia #86/87Zawodnik z pola
182Śliwiński MariuszOlimpia #86/87Zawodnik z pola
183Kurantowicz PatrykOlimpia #86/87Zawodnik z pola
184Klawon PawełOlimpia #86/87Zawodnik z pola
185Rumieński PawełOlimpia #86/87Zawodnik z pola
186Konwiński MichałMetalBarkZawodnik z pola
187Jasniewski KamilMetalBarkBramkarz
188Wyżlic KamilFC StruchawaBramkarz
189Kozicki PrzemysławNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
190Dąbrowski BartoszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
191Śliwowski FilipFeniks FTZawodnik z pola
192Romanowicz JanFeniks FTZawodnik z pola
193Wielewicki KacperFeniks FTZawodnik z pola
194Safian AdamYoung BoysZawodnik z pola
195Stanicki MarcelYoung BoysZawodnik z pola
196Majchrzak MarcinFC ŚwiecieZawodnik z pola
197Gross DamianHaber TeamZawodnik z pola
198Nicieja KarolHaber TeamZawodnik z pola
199Kaczorowski AdrianMYK/KAR/PROF/AGROZawodnik z pola
200Ernestowicz PrzemysławPastbruk/VOXZawodnik z pola
201Beszczyński PatrykChełmża JS PowerZawodnik z pola
202Drapiewski RadosławJS POWER POLZawodnik z pola
203Grodzicki MarcinJS POWER POLBramkarz
204Michalski RafałJS POWER POLZawodnik z pola
205Poplavsky OlehJS POWER POLZawodnik z pola
206Smolarz ŁukaszJS POWER POLZawodnik z pola
207Smolarz PatrykChełmża JS PowerZawodnik z pola
208Tuszyński MichałJS POWER POLZawodnik z pola
209Weber MichałJS POWER POLZawodnik z pola
210Juszczak BartłomiejKP/APISZawodnik z pola
211Gałusza MarcinKP/APISZawodnik z pola
212Zboralski KacperJS POWER POLZawodnik z pola
213Wiśniewski FilipFutsal U-17Zawodnik z pola
214Berg PrzemysławAzymut TransportZawodnik z pola
215Kulczyk DawidNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
216Kromp JakubFeniks FTGość, Zawodnik z pola
217Chudziński MikołajOsiem GwiazdekZawodnik z pola
218Schodowski JakubJS POWER POLBramkarz
219Błażejczyk DominikKP/APISZawodnik z pola
220Widz DanielŚwieckie OrłyZawodnik z pola
221Ostrowski DominikMYK/KAR/PROF/AGROBramkarz, Gość
222Sikorski KlaudiuszFC Świecie
223Kowalski MateuszYoung BoysZawodnik z pola
224Mikulski KacperAzymut TransportZawodnik z pola
225Pamulak MichałMYK/KAR/PROF/AGRO
226Gruszczyński MarcinRaf-Mix & Partnerzy
227Rybiński KarolPastbruk/VOXZawodnik z pola
228Tadejewski WojciechPastbruk/VOXZawodnik z pola
229Cyrankowski SebastianPastbruk/VOXZawodnik z pola
230Karbowski AleksanderGMD/Aut-MorZawodnik z pola
231Ovsiak OleksandrGMD/Aut-MorZawodnik z pola
232Fjałkowski Sebastian-Zawodnik z pola
233Rienkiewicz DenisPastbruk/VOXZawodnik z pola
234Kot SergiuszRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
235Szynderłacki Michał-Zawodnik z pola
236Niciński NorbertFC ChełmżaZawodnik z pola
237Rzepkowski MaciejFC ChełmżaZawodnik z pola
238Wasilkiewicz KrzysztofFC ChełmżaZawodnik z pola
239Baliazin DaniłFutsal U-17Bramkarz
240Czerniakowski KewinFutsal U-17Bramkarz
241Dembek BartoszFutsal U-17Zawodnik z pola
242Rekowski OlafFutsal U-17Zawodnik z pola
243Sołtys MichałFutsal U-17Zawodnik z pola
244Starszak KamilFutsal U-17Zawodnik z pola
245Wysocki OskarFutsal U-17Zawodnik z pola
246Kreja BartoszKP/APISZawodnik z pola
247Pieniążek MateuszKP/APISZawodnik z pola
248Gerke MartinNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
249Winowiecki PatrykNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
250Kochański BartoszVector TeamZawodnik z pola
251Kuran JakubVector TeamZawodnik z pola
252Rosiński MarcinVector TeamZawodnik z pola
253Siudziński MichałVector TeamZawodnik z pola
254Wyrąbkiewicz KarolVector TeamZawodnik z pola
255Witko ŁukaszFeniks FTZawodnik z pola
256Jaśniewski JacekVector TeamGość, Zawodnik z pola
257Armatowski DominikKP/APISZawodnik z pola
258Sawina ŁukaszPanteryBramkarz
259Marek KamilPanteryZawodnik z pola
260Więcek GrzegorzHaber TeamBramkarz
261Gackowski TomaszFeniks FTBramkarz
262Maćkiewicz DamianKP/APISBramkarz
263Gerke KamilKP/APISBramkarz
264Drażdżewski KarolPanteryBramkarz
265Juhnke SebastianNoe-Trans/RolmaszBramkarz
266Muller MarekPastbruk/VOXBramkarz
267Kwiatkowski DominikChełmża JS PowerBramkarz
268Kmiecik SzymonRaf-Mix & PartnerzyBramkarz
269Siuda KacperŚwieckie OrłyBramkarz
270Kociemba ŁukaszOlimpia DrzycimBramkarz
271Ivanchenko BogdanRaf-Mix & PartnerzyBramkarz
272Prus DawidMarstal GródekBramkarz
273Pałczyński MarekOsiem GwiazdekZawodnik z pola
274Pałczyński TomaszOsiem GwiazdekBramkarz
275Kottas BartoszYoung BoysBramkarz
276Ligmanowski AlexAzymut TransportZawodnik z pola
277Piechocki PiotrAzymut TransportBramkarz
278Gibas KacperHaber TeamBramkarz
279Wiśniewski MateuszPastbruk/VOXBramkarz
280Minga MateuszKP/APISZawodnik z pola
281Gerke DariuszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
282Marszałkiewicz JanuszBS SKODA AUTOZawodnik z pola
283Wiśniewski Jakub JrChełmża JS PowerZawodnik z pola
284Kaczkowski PiotrGresta i PartnerzyZawodnik z pola
285Lonser DamianNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
286Kęsik KacperKarnowski/OtlewskiZawodnik z pola
287Kardas AdamŚwieckie OrłyZawodnik z pola
288Zieliński FilipPanteryZawodnik z pola
289Rybacki Damian-Zawodnik z pola
290Warmbier DominikMetalBarkZawodnik z pola
291Dormowicz ŁukaszChełmża JS PowerZawodnik z pola
292Kurpiewski EmanuelFutsal U-17Bramkarz
293Misiewicz AdrianChesterfield - mebleZawodnik z pola
294Stawarz WojciechKP/APISZawodnik z pola
295Gerke PrzemysławNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
296Fjałkowski SebastianPastbruk/VOXZawodnik z pola
297Słaby PawełGresta i PartnerzyZawodnik z pola
298Bocian AdamKP/APISGość, Zawodnik z pola
299Piotrowski MateuszMarstal GródekZawodnik z pola
300Mierzejewski BartoszEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
301Liwicki PiotrFC StruchawaZawodnik z pola
302Siłakowski Jakub-Zawodnik z pola
303Szymański SzymonHaber TeamZawodnik z pola
304Ratajczak DominikFC ChełmżaZawodnik z pola
305Szczygieł FabianFutsal U-17Zawodnik z pola
306Kawecki Adrian-Zawodnik z pola
307Przesmycki RadosławAzymut TransportZawodnik z pola
308Zmudziński MichałHaber TeamZawodnik z pola
309Szymański MarekKP/APISZawodnik z pola
310Cerajewski MaciejNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
311Piskorski TomaszPastbruk/VOXZawodnik z pola
312Kocieniewski SzymonGresta i PartnerzyZawodnik z pola
313Góra MaciejŚwieckie OrłyZawodnik z pola
314Bojarowski KasjanOlimpia DrzycimZawodnik z pola
315Pniewski TycjanChełmża JS PowerZawodnik z pola
316Cosban StefanAzymut TransportZawodnik z pola
317Glazik MichałGMD/Aut-MorZawodnik z pola
318Nowak EmilFeniks FTZawodnik z pola
319Węgierek Miłosz-Zawodnik z pola
320Ziółkowski GrzegorzKP/APISZawodnik z pola
321Konieczny WiktorNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
322Wiśniewski WojciechNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
323Rybiński BartoszPastbruk/VOXZawodnik z pola
324Zielniewski PatrykChełmża JS PowerZawodnik z pola
325Piątkowski MarekPanteryZawodnik z pola
326Górski JarosławPastbruk/VOXZawodnik z pola
327Tutak MikołajEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
328Wiaderny PrzemysławChełmża JS PowerZawodnik z pola
329Brylski KonradFC ChełmżaZawodnik z pola
330Faleńczyk JakubFutsal U-17Zawodnik z pola
331Jaśniecki DominikFC ChełmżaZawodnik z pola
332Kuffel KonradAzymut TransportZawodnik z pola
333Romanowski TomaszKP/APISZawodnik z pola
334Szymecki MateuszVector TeamZawodnik z pola
335Nowaczek PrzemysławPastbruk/VOXZawodnik z pola
336Szpankiewicz DawidGresta i PartnerzyZawodnik z pola
337Andrzejewski MaciejAzymut TransportZawodnik z pola
338Przesmycki JakubFeniks FTZawodnik z pola
339Brzeziński MiłoszHaber TeamZawodnik z pola
340Wieczorkowski KamilEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
341Delbowski JakubOsiem GwiazdekGość, Zawodnik z pola
342Doligalski PatrykOsiem GwiazdekZawodnik z pola
343Szefler DawidFC ŚwiecieGość, Zawodnik z pola
344Kwiatkowski Paweł-Zawodnik z pola
345Urbański TomaszFC ChełmżaZawodnik z pola
346Bereza DawidOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
347Grobelniak AdamGMD/Aut-MorZawodnik z pola
348Rudolf RobertHaber TeamZawodnik z pola
349Adamczyk SzymonFeniks FTZawodnik z pola
350Dolewski MarcinKP/APISZawodnik z pola
351Śpica SzymonKP/APISZawodnik z pola
352Ostrowski RadosławOsiem GwiazdekZawodnik z pola
353Tarkowski KacperŚwieckie OrłyZawodnik z pola
354Lubański JakubNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
355Gorczyca MarcoRadboxZawodnik z pola
356Piskorski JacekChełmża JS PowerZawodnik z pola
357Hapka JakubRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
358Kraśniewski KrystianRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
359Krohn MichałOsiem GwiazdekZawodnik z pola
360Bocian DawidFC ŚwiecieZawodnik z pola
361Ledziński MarekFC StruchawaZawodnik z pola
362Jeziorski JakubKP/APISZawodnik z pola
363Brzeziński ArturMetalBarkZawodnik z pola
364Kujawka OskarFC ŚwiecieZawodnik z pola
365Burkiewicz ŁukaszRaf-Mix & PartnerzyGość
366Szprenglewski BartoszChełmża JS PowerZawodnik z pola
367Sikorski MateuszFC ChełmżaZawodnik z pola
368Święcicki FilipFutsal U-17Zawodnik z pola
369Kiełpiński Kacper-Zawodnik z pola
370Czarnowski DanielGMD/Aut-MorZawodnik z pola
371Boniecki RafałHaber TeamZawodnik z pola
372Pawkin BartoszKP/APISZawodnik z pola
373Pauka AdrianOsiem GwiazdekZawodnik z pola
374Żochowski RafałNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
375Ciesielski KamilChełmża JS PowerZawodnik z pola
376Wesołowski BartłomiejChesterfield - mebleZawodnik z pola
377Komur MateuszGresta i PartnerzyZawodnik z pola
378Ratkowski WojciechŚwieckie OrłyZawodnik z pola
379Gackowski NatanFC StruchawaZawodnik z pola
380Adamec Oskar-Zawodnik z pola
381Skoczyński KrzysztofFC ŚwiecieZawodnik z pola
382Kukliński DawidAzymut TransportZawodnik z pola
383Wietrzykowski DawidŚwieckie OrłyZawodnik z pola
384Baszkiewicz AlbertHaber TeamZawodnik z pola
385Kasperski MarianNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
386Janus MarcinFC ŚwiecieZawodnik z pola
387Ernest WojciechGresta i PartnerzyZawodnik z pola
388Wyka AdrianŚwieckie OrłyZawodnik z pola
389Grodzicki MateuszChełmża JS PowerZawodnik z pola
390Szerbat KacperUnisław Team PBDIZawodnik z pola
391Łuszczyński MaciejFeniks FTZawodnik z pola
392Mik Radosław-Zawodnik z pola
393Misiaszek KarolŚwieckie OrłyZawodnik z pola
394Chiliński PawełFeniks FTZawodnik z pola
395Janas MateuszOsiem GwiazdekZawodnik z pola
396Olszewski Amadeusz-Zawodnik z pola
397Etmański RafałChełmża JS PowerZawodnik z pola
398Yepifanov Oleksandr-Zawodnik z pola
399Dudek MaciejMYK/KAR/PROF/AGROZawodnik z pola
400Graczyk OskarFutsal U-17Zawodnik z pola
401Drewka RemigiuszVector TeamZawodnik z pola
402Bańka KacperChesterfield - mebleZawodnik z pola
403Kwirant OskarAzymut TransportZawodnik z pola
404Furtak KacperFeniks FTZawodnik z pola
405Kotecki DawidKP/APISZawodnik z pola
406Lipnicki BartoszOsiem GwiazdekZawodnik z pola
407Ziółkowski MateuszPanteryZawodnik z pola
408Babik KacperUnisław Team PBDIZawodnik z pola
409Bollin Jakub-Zawodnik z pola
410Łagodziński RadosławChełmża JS PowerZawodnik z pola
411Wanat MarcinRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
412Prybiński MikołajŚwieckie OrłyZawodnik z pola
413Kotala PatrykŚwieckie OrłyZawodnik z pola
414Przypis BartoszMYK/KAR/PROF/AGROZawodnik z pola
415Jackowski PatrykNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
416Nolberczak ŁukaszOlimpia DrzycimGość, Zawodnik z pola
417Górski PawełPastbruk/VOXZawodnik z pola
418Piskorski ArkadiuszFC ŚwiecieZawodnik z pola
419Dąbrowski DariuszMetalBarkZawodnik z pola
420Kubiak OskarFutsal U-17Zawodnik z pola
421Poraj Tomasz-Zawodnik z pola
422Ejankowski DamianGMD/Aut-MorZawodnik z pola
423Kuczyński DawidChesterfield - mebleZawodnik z pola
424Przesmycki PrzemysławAzymut TransportZawodnik z pola
425Chojnacki WojciechHaber TeamZawodnik z pola
426Komur ŁukaszGresta i PartnerzyZawodnik z pola
427Zagacki DawidUnisław Team PBDIZawodnik z pola
428Zieliński PawełChełmża JS PowerZawodnik z pola
429Olszewski PatrykVector TeamZawodnik z pola
430Kulczewski ŁukaszEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
431Igliński MichałŚwieckie OrłyZawodnik z pola
432Majka TymoteuszŚwieckie OrłyZawodnik z pola
433Cisoń JakubRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
434Młynarczyk KamilYoung BoysZawodnik z pola
435Vu Thanh DamianOlimpia #86/87Gość, Zawodnik z pola
436Kozłowski SzymonFutsal U-17Zawodnik z pola
437Gawron SzymonGMD/Aut-MorBramkarz
438Konieczka JonatanAzymut TransportZawodnik z pola
439Szymecki PatrykNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
440Subkowski ŁukaszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
441Papierowski PiotrRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
442Kułacz KarolEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
443Klafczyński HubertKP/APISZawodnik z pola
444Rybacki Dominik-Zawodnik z pola
445Jarocki DawidFC ChełmżaBramkarz
446Rządkowski JakubFeniks FTZawodnik z pola
447Kleina ŁukaszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
448Górski DawidBS SKODA AUTOZawodnik z pola
449Napierała MarcinMYK/KAR/PROF/AGROZawodnik z pola
450Kiełpiński PatrykGresta i PartnerzyZawodnik z pola
451Solecki OktawianRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
452Kierzkowski DamianFC StruchawaZawodnik z pola
453Wojciechowski KajetanRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
454Kaźmierczak MariuszPastbruk/VOXZawodnik z pola
455Gaweł MateuszFutsal U-17Zawodnik z pola
456Kolano MichałPanteryZawodnik z pola
457Żakiewicz KacperKarnowski/OtlewskiZawodnik z pola
458Maliszewski KarolŚwieckie OrłyZawodnik z pola
459Majewski OlafFC StruchawaZawodnik z pola
460Gorczyca MarkoNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
461Mądrzejewski PawełFC ŚwiecieZawodnik z pola
462Czyszek KarolGresta i PartnerzyZawodnik z pola
463Kudriashov ArturGMD/Aut-MorZawodnik z pola
464Ligmanowski MateuszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
465Topór MikołajPanteryZawodnik z pola
466Tokarski DamianRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
467Chabowski FabianNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
468Domański KamilRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
469Wiśniewski BartoszChełmża JS PowerZawodnik z pola
470Dittmann MaciejFC ChełmżaZawodnik z pola
471Zacharek WiktorFutsal U-17Zawodnik z pola
472Skorupski MaciejFutsal U-17Bramkarz, Gość
473Cukrowski NikodemNoe-Trans/RolmaszGość, Zawodnik z pola
474Wiśniewski Sebastian-Zawodnik z pola
475Orłowski MateuszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
476Czerwiński BartoszGMD/Aut-MorZawodnik z pola
477Piotrowski BartoszGMD/Aut-MorBramkarz, Zawodnik z pola
478Fandrejewski KamilOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
479Biernacki PatrycjuszOsiem GwiazdekZawodnik z pola
480Laskowski DominikHaber TeamGość, Zawodnik z pola
481Kminikowski JakubOsiem GwiazdekZawodnik z pola
482Adamczyk Jakub-Zawodnik z pola
483Wenerski ŁukaszGresta i PartnerzyZawodnik z pola
484Belzyt KrystianRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
485Siekirka PiotrFC ŚwiecieZawodnik z pola
486Jedynak JakubFC ChełmżaZawodnik z pola
487Stasierowski PrzemysławNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
488Macura MichałPanteryZawodnik z pola
489Pukownik AlexFeniks FTZawodnik z pola
490Pacek SebastianFC ŚwiecieZawodnik z pola
491Ratkowski KacperYoung BoysZawodnik z pola
492Roszak BartłomiejRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
493Sobczak MikołajFeniks FTZawodnik z pola
494Molus MariuszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
495Górecki FilipOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
496Wiśniewski TomaszGresta i PartnerzyZawodnik z pola
497Górski ArkadiuszGMD/Aut-MorGość, Zawodnik z pola
498Reise Adam-Zawodnik z pola
499Madeja MarcinMetalBarkZawodnik z pola
500Węgierek Kamil-Zawodnik z pola
501Dobrowolski KarolPanteryZawodnik z pola
502Nalazek SebastianUnisław Team PBDIZawodnik z pola
503Elwartowski BartoszEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
504Malczuk JakubRadboxGość, Zawodnik z pola
505Górzyński MaciejGMD/Aut-MorZawodnik z pola
506Piór Kacper-Zawodnik z pola
507Adamczyk Marcin-Zawodnik z pola
508Warczak KrystianNoe-Trans/RolmaszBramkarz
509Kaczerowski KamilPanteryZawodnik z pola
510Majka Michał-Zawodnik z pola
511Kryger ŁukaszChełmża JS PowerZawodnik z pola
512Łagodziński BartoszChełmża JS PowerZawodnik z pola
513Kawka DawidEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
514Zbiranek Mateusz-Zawodnik z pola
515Kravchuk Lyubomir-Zawodnik z pola
516Recki PawełPanteryGość, Zawodnik z pola
517Zieliński DominikPanteryZawodnik z pola
518Semrau DanielGresta i PartnerzyBramkarz
519Paprocki DanielEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
520Kowalczyk SebastianGMD/Aut-MorGość, Zawodnik z pola
521Skowroński MateuszFeniks FTZawodnik z pola
522Pryszło KacperNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
523Olkiewicz BrajanGresta i PartnerzyBramkarz
524Murawski DawidHaber TeamZawodnik z pola
525Kwapisz PrzemysławChełmża JS PowerBramkarz
526Ejankowski TomaszMetalBarkZawodnik z pola
527Majorek Bartosz-Zawodnik z pola
528Piotrowski JakubGMD/Aut-MorZawodnik z pola
529Preis MateuszFC ChełmżaZawodnik z pola
530Jankowski MaciejMYK/KAR/PROF/AGROZawodnik z pola
531Muzykiewicz GrzegorzChesterfield - mebleZawodnik z pola
532Gwizdała Maciej-Zawodnik z pola
533Stankiewicz Patryk-Zawodnik z pola
534Rogóż TomaszFC ŚwiecieZawodnik z pola
535Rożnowski MaciejFeniks FTZawodnik z pola
536Murawski KarolŚwieckie OrłyBramkarz, Zawodnik z pola
537Ratkowski JakubŚwieckie OrłyZawodnik z pola
538Fabiszewski GracjanFC ŚwiecieBramkarz
539Stasikowski DamianGMD/Aut-MorZawodnik z pola
540Mizdalski JakubGMD/Aut-MorZawodnik z pola
541Wójcik PiotrGMD/Aut-MorGość
542Linkowski KamilFeniks FTZawodnik z pola
543Czartowski Robert-
544Marwitz JakubUnisław Team PBDIBramkarz
545Kiełpiński Rafał-Zawodnik z pola
546Ciesielski SzymonChełmża JS PowerBramkarz
547Frankiewicz Norbert-Zawodnik z pola
548Wolak BartoszVector TeamZawodnik z pola
549Bernacki MarekNoe-Trans/RolmaszBramkarz
550Furtak RadosławAzymut TransportBramkarz
551Kępa JakubYoung BoysZawodnik z pola
552Pawelec MichałVector TeamZawodnik z pola
553Filocha KamilFC ChełmżaZawodnik z pola
554Gackowski AdrianPanteryZawodnik z pola
555Medunytsia YanGMD/Aut-MorZawodnik z pola
556Wójtowicz OlafRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
557Chodyna Fabian-Zawodnik z pola
558Kolmajer AdamGresta i PartnerzyZawodnik z pola
559Szczepaniak JakubBS SKODA AUTOZawodnik z pola
560Gaca MarcinGMD/Aut-MorZawodnik z pola
561Jaworski SzymonFC StruchawaZawodnik z pola
562Żuchowski JakubFC ChełmżaZawodnik z pola
563Delengowski MaciejOlimpia DrzycimZawodnik z pola
564Kierzkowski DominikKarnowski/OtlewskiZawodnik z pola
565Polikowski PawełChełmża JS PowerZawodnik z pola
566Podolski PatrykMYK/KAR/PROF/AGROZawodnik z pola
567Rybacki KacperJS POWER POLZawodnik z pola
568Kadej DawidChełmża JS Power
569Wasiak KrzysztofRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
570Zapała ŁukaszFC ŚwiecieBramkarz
571Woźniak DominikRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
572Chojnowski RemigiuszPastbruk/VOXZawodnik z pola
573Katerla DanielFC ŚwiecieZawodnik z pola
574Morgaś MateuszGMD/Aut-MorZawodnik z pola
575Zaremba OliverGMD/Aut-MorGość, Zawodnik z pola
576Prejs Tomasz-Zawodnik z pola
577Hiller FabianMetalBarkBramkarz
578Lewandowski KamilEncanto/Gęsia SzyjaBramkarz
579Góra Mateusz-Zawodnik z pola
580Jarantowicz PatrykŚwieckie OrłyZawodnik z pola
581Klawiński JakubFC ChełmżaZawodnik z pola
582Sarnowski DawidOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
583Drozdowski Karol-Bramkarz
584Joppek PawełFC StruchawaZawodnik z pola
585Adrych MarcelOsiem GwiazdekBramkarz, Zawodnik z pola
586Banach KarolFC ChełmżaBramkarz
587Kawecki Mateusz-Zawodnik z pola