Lista zawodników

To jest przykład Lista zawodników. Jako nowy użytkownik SportsPress, powinieneś udać się do Twojego kokpitu by usunąć to Lista zawodników i utworzyć nowy Listy zawodników. Baw się dobrze !

Lista zawodników

RankingZawodnikDrużynaPozycja
1Bagiński JakubAzymut TransportZawodnik z pola
2Kruszczyński MateuszGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
3Morgaś MateuszGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
4Karpus TymoteuszGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
5Sarnowski MateuszChesterfield - mebleZawodnik z pola
6Szugajew JakubChesterfield - mebleZawodnik z pola
7Gierlicki MateuszChesterfield - mebleZawodnik z pola
8Wojeciechowski DawidChesterfield - mebleZawodnik z pola
9Babiliński FilipAzymut TransportZawodnik z pola
10Plutowski KarolAzymut TransportZawodnik z pola
11Nawrocki KamilAzymut TransportZawodnik z pola
12Ligmanowski AleksAzymut TransportZawodnik z pola
13Kłopotek ZbigniewGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
14Leman MateuszHaberZawodnik z pola
15Wilma AdamHaberZawodnik z pola
16Modliborski PiotrHaberZawodnik z pola
17Jantoń JacekHaberZawodnik z pola
18Szews MaciejHaberZawodnik z pola
19Cichy SebastianHaberZawodnik z pola
20Śliwiński MaciejŚwieckie OrłyZawodnik z pola
21Kociński MateuszKarnowski/OtlewskiZawodnik z pola
22Koźlinka ArkadiuszKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
23Waśkowski DawidKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
24Osenka ArkadiuszKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
25Warczak KacperOsiem GwiazdekZawodnik z pola
26Ligmanowski ŁukaszKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
27Owczarek DamianKotłoinwest/Wehikuł CzasuBramkarz, Zawodnik z pola
28Gackowski MichałOsiem GwiazdekZawodnik z pola
29Ligmanowski DawidKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
30Krzyżanek JacekMarstal GródekBramkarz
31Włoch TomaszMarstal GródekZawodnik z pola
32Włoch ŁukaszMarstal GródekZawodnik z pola
33Wrzeszczyński TomaszMarstal GródekZawodnik z pola
34Krajczewski PrzemysławMarstal GródekZawodnik z pola
35Kwika ŁukaszMarstal GródekZawodnik z pola
36Wiśniewski ŁukaszMarstal GródekZawodnik z pola
37Kołtunowski MaciejMarstal GródekZawodnik z pola
38Chabowski MateuszMarstal GródekZawodnik z pola
39Rak OlafMarstal GródekZawodnik z pola
40Poliński TomaszMarstal GródekZawodnik z pola
41Ryczewski PrzemysławMarstal GródekZawodnik z pola
42Simionkowski JakubMarstal GródekZawodnik z pola
43Aniszewski MiłoszMarstal GródekZawodnik z pola
44Włoch KrzysztofMarstal GródekBramkarz
45Lipiec DamianMarstal GródekZawodnik z pola
46Zybert PatrykNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
47Grzybowski JarosławOlimpia DrzycimZawodnik z pola
48Wydef DawidOlimpia DrzycimZawodnik z pola
49Karczewski DominikOlimpia DrzycimZawodnik z pola
50Szulc JacekOlimpia DrzycimZawodnik z pola
51Szymański BartoszOlimpia DrzycimZawodnik z pola
52Sobolewski JarosławOlimpia DrzycimZawodnik z pola
53Kruszewski KamilOlimpia DrzycimZawodnik z pola
54Nolberczak MiłoszOlimpia DrzycimZawodnik z pola
55Kachniarz KarolOlimpia DrzycimZawodnik z pola
56Rogulski DawidOlimpia DrzycimZawodnik z pola
57Franke BartoszOlimpia DrzycimZawodnik z pola
58Podgórski RadosławRadboxZawodnik z pola
59Przestrzelski MaciejRadboxZawodnik z pola
60Pieńczewski RobertUnisław Team PBDIZawodnik z pola
61Jaworski ŁukaszUnisław Team PBDIZawodnik z pola
62Palmowski DanielUnisław Team PBDIZawodnik z pola
63Szatkowski MateuszUnisław Team PBDIZawodnik z pola
64Fijałkowski DamianUnisław Team PBDIZawodnik z pola
65Średniawa BartłomiejUnisław Team PBDIZawodnik z pola
66Modrzyński PrzemysławUnisław Team PBDIZawodnik z pola
67Rybiński BartoszBS SKODA AUTOZawodnik z pola
68Żyżyński MariuszBS SKODA AUTOZawodnik z pola
69Bujak IreneuszBS SKODA AUTOBramkarz
70Holewski KarolBS SKODA AUTOZawodnik z pola
71Piskorski TomaszBS SKODA AUTOZawodnik z pola
72Kryger ŁukaszChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
73Kuna DariuszChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
74Witkowski KrzysztofChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
75Zduński MateuszChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
76Wesołowski MichałChesterfield - mebleBramkarz
77Siewert BartłomiejChesterfield - mebleZawodnik z pola
78Tatera MariuszProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastBramkarz
79Januszkiewicz PawełProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
80Misiaczek KarolProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
81Brzeziński AdrianProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
82Nowicki TomaszOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
83Napierała MarcinProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
84Kozłowski PatrykProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
85Papierowski PiotrProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
86Rogóż TomaszProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
87Laskowski PatrykProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
88Cwelich WalentyProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
89Katerla DanielRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
90Dudzik PawełRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
91Kanik RadosławRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
92Sieradzki MaciejRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
93Siekirka PiotrRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
94Skibiński MateuszEncanto/Gęsia SzyjaBramkarz
95Szczepaniak PatrykTAF ToruńZawodnik z pola
96Kończalski MateuszRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
97Kieper SylwesterTAF ToruńZawodnik z pola
98Lewandowski MaksymilianTAF ToruńZawodnik z pola
99Wiśniewski JakubTAF ToruńZawodnik z pola
100Przypis BartoszTAF ToruńZawodnik z pola
101Kraśniewski KrystianTAF ToruńZawodnik z pola
102Kukowski MichałTAF ToruńZawodnik z pola
103Zieliński TomaszTAF ToruńZawodnik z pola
104Kraśniewski DawidTAF ToruńBramkarz
105Suchocki MichałTAF ToruńZawodnik z pola
106Jaroch MarekHaberBramkarz
107Kociorowski DariuszKP/APISBramkarz
108Szulc MateuszMarstal GródekGość, Zawodnik z pola
109Szczygieł ArkadiuszProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastBramkarz
110Osiecki DanielŚwieckie OrłyBramkarz
111Urman ŁukaszKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
112Rysiewski DamianRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
113Ziółkowski DamianAzymut TransportZawodnik z pola
114Kęska MichałHaberBramkarz, Gość, Zawodnik z pola
115Kwaśniewski KrzysztofHaberZawodnik z pola
116Bocian DawidKarnowski/OtlewskiZawodnik z pola
117Ziemniewski MateuszKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
118Krukowski JakubGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
119Więdłocha RemigiuszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
120Rzeźnik WojciechNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
121Sułkowski GrzegorzFeniksZawodnik z pola
122Brandt ŁukaszChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
123Zaborowski DawidProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
124Mik RadosławRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
125Kulesza SzymonPanteryZawodnik z pola
126Łukaszewski DamianPanteryGość, Zawodnik z pola
127Biernacki PatrykKotłoinwest/Wehikuł CzasuZawodnik z pola
128Środa JakubGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
129Havrylov PavloRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
130Dąbrowski PatrykAzymut TransportGość, Zawodnik z pola
131Wiwatowski NikolasChesterfield - mebleZawodnik z pola
132Golarz RafałKarnowski/OtlewskiGość, Zawodnik z pola
133Rykowski BartoszBS SKODA AUTOGość, Zawodnik z pola
134Reise AdamRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
135Szczukowski DawidNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
136Słupecki MaciejRaf-Mix & PartnerzyGość, Zawodnik z pola
137Świetlik PiotrRaf-Mix & PartnerzyBramkarz
138Wietrzykowski DamianŚwieckie OrłyZawodnik z pola
139Dittmann RafałChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
140Jarmulski PiotrChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
141Mosek KamilProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
142Zbiranek MateuszProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
143Gaca MarcinProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
144Klimek PatrykOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
145Urtnowski KrzysztofRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
146Górski JarosławOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
147Maśkiewicz MaciejRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
148Kuciński ArkadiuszRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
149Kurzyński KarolOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
150Urbański PatrykGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
151Wróblewski AdrianGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
152Fabiszewski GracjanRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingBramkarz
153Prejs TomaszRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
154Streich KarolEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
155Perliński PatrykRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
156Piskorski ArkadiuszRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
157Makowski JakubRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
158Jaskólski JayRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
159Ozimkiewicz MichałEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
160Mielcarek WojciechRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
161Zagórski DamianRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
162Żylski KamilRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
163Jankiewicz ArturEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
164Mazerski KacperEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
165Furtak MiłoszFC StruchawaBramkarz, Zawodnik z pola
166Mierzejewski FilipEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
167Waligóra ŁukaszEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
168Tokarski MarcinEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
169Ostrowski MarcinAzymut TransportZawodnik z pola
170Jastrzębski DamianHaberZawodnik z pola
171Andrearczyk SzymonHaberZawodnik z pola
172Ławicki FilipYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
173Schreiber SzymonHaberZawodnik z pola
174Kułakowski JacekYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
175Rybacki DamianHaberZawodnik z pola
176Kubiak KacperYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
177Dębicki FabianHaberZawodnik z pola
178Linkowski KamilYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
179Pieńczewski MarcinHaberBramkarz
180Lewicki MarcinYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
181Frankiewicz NorbertYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
182Szabłowski SebastianYoung Boys ŚwiecieBramkarz, Zawodnik z pola
183Pokorowski WiktorYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
184Gross PiotrHaberZawodnik z pola
185Małachowski FilipYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
186Cieśliński AdamHaberZawodnik z pola
187Piasecki DawidHaberZawodnik z pola
188Wruck MateuszFeniksZawodnik z pola
189Beliński MichałFeniksZawodnik z pola
190Otlewski MirosławFeniksBramkarz
191Pinuszewski RafałOsiem GwiazdekZawodnik z pola
192Chlebosz FilipUnisław Team PBDIBramkarz
193Maksajdowski KarolUnisław Team PBDIZawodnik z pola
194Jakubicz PawełUnisław Team PBDIZawodnik z pola
195Koczorowski DariuszKP/APISBramkarz
196Kapela DawidKP/APISZawodnik z pola
197Sieg PatrykMetalBarkZawodnik z pola
198Muszyński KamilMetalBarkZawodnik z pola
199Gesek PiotrOlimpia #86/87Zawodnik z pola
200Kardas RadosławOlimpia #86/87Zawodnik z pola
201Kacprzak AdamMetalBarkZawodnik z pola
202Kępiński SebastianOlimpia #86/87Zawodnik z pola
203Żyłowski TomaszOlimpia #86/87Zawodnik z pola
204Zużydło RadosławMetalBarkZawodnik z pola
205Zapalski AdamOlimpia #86/87Zawodnik z pola
206Stasikowski DamianMetalBarkZawodnik z pola
207Olechowicz ArkadiuszOlimpia #86/87Zawodnik z pola
208Płoch ArielOlimpia #86/87Zawodnik z pola
209Lisiecki BartoszOlimpia #86/87Zawodnik z pola
210Rutkowski DominikOlimpia #86/87Zawodnik z pola
211Leśniewski MarcinMetalBarkZawodnik z pola
212Sarnowski DominikOlimpia #86/87Zawodnik z pola
213Wilczyński IgorOlimpia #86/87Zawodnik z pola
214Kowalski KacperOlimpia #86/87Zawodnik z pola
215Vu Thanh JakubOlimpia #86/87Zawodnik z pola
216Śliwiński MariuszOlimpia #86/87Zawodnik z pola
217Kurantowicz PatrykOlimpia #86/87Zawodnik z pola
218Klawon PawełOlimpia #86/87Zawodnik z pola
219Rumieński PawełOlimpia #86/87Zawodnik z pola
220Konwiński MichałMetalBarkZawodnik z pola
221Jasniewski KamilMetalBarkBramkarz
222Wyżlic KamilFC StruchawaBramkarz
223Więcek GrzegorzHaberBramkarz, Zawodnik z pola
224Gackowski TomaszFeniksBramkarz
225Maćkiewicz DamianKP/APISBramkarz
226Gerke KamilNoe-Trans/RolmaszBramkarz, Zawodnik z pola
227Drażdżewski KarolGresta/Espack/SadowskaBramkarz
228Juhnke SebastianRadboxBramkarz
229Muller MarekOlimpia/MG Eco InvestBramkarz
230Kwiatkowski DominikChełmża Futsal TeamBramkarz
231Kmiecik SzymonRaf-Mix & PartnerzyBramkarz
232Siuda KacperŚwieckie OrłyBramkarz
233Kociemba ŁukaszOlimpia DrzycimBramkarz
234Ivanchenko BogdanProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastBramkarz
235Prus DawidMarstal GródekBramkarz
236Pałczyński MarekOsiem GwiazdekZawodnik z pola
237Pałczyński TomaszOsiem GwiazdekBramkarz
238Kottas BartoszYoung Boys ŚwiecieBramkarz
239Ligmanowski AlexAzymut TransportZawodnik z pola
240Piechocki PiotrAzymut TransportBramkarz
241Minga MateuszAzymut TransportZawodnik z pola
242Kęsik KacperKarnowski/OtlewskiZawodnik z pola
243Gerke DariuszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
244Marszałkiewicz JanuszBS SKODA AUTOZawodnik z pola
245Wiśniewski Jakub JrChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
246Kaczkowski PiotrGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
247Lonser DamianNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
248Kardas AdamAzymut TransportZawodnik z pola
249Warmbier DominikMetalBarkZawodnik z pola
250Dormowicz ŁukaszChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
251Misiewicz AdrianChesterfield - mebleZawodnik z pola
252Stawarz WojciechKP/APISZawodnik z pola
253Gerke PrzemysławNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
254Fiałkowski SebastianOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
255Chodyna FabianOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
256Słaby PawełGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
257Bocian AdamKP/APISZawodnik z pola
258Piotrowski MateuszMarstal GródekZawodnik z pola
259Mierzejewski BartoszEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
260Liwicki PiotrFC StruchawaZawodnik z pola
261Jedynak JakubChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
262Przesmycki RadosławAzymut TransportZawodnik z pola
263Zmudziński MichałHaberZawodnik z pola
264Szymański MarekKP/APISZawodnik z pola
265Cerajewski MaciejFeniksZawodnik z pola
266Góra MaciejŚwieckie OrłyZawodnik z pola
267Bojarowski KasjanOlimpia DrzycimZawodnik z pola
268Pniewski TycjanChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
269Cosban StefanAzymut TransportZawodnik z pola
270Glazik MichałGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
271Nowak EmilFeniksZawodnik z pola
272Ziółkowski GrzegorzKP/APISZawodnik z pola
273Konieczny WiktorNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
274Wiśniewski WojciechNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
275Piątkowski MarekPanteryZawodnik z pola
276Tutak MikołajEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
277Kuffel KonradAzymut TransportZawodnik z pola
278Romanowski TomaszKP/APISZawodnik z pola
279Szymecki MateuszKP/APISZawodnik z pola
280Nowaczek PrzemysławOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
281Zielniewski PatrykChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
282Szpankiewicz DawidGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
283Andrzejewski MaciejFeniksZawodnik z pola
284Przesmycki JakubAzymut TransportZawodnik z pola
285Brzeziński MiłoszHaberZawodnik z pola
286Wieczorkowski KamilEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
287Delbowski JakubFC StruchawaZawodnik z pola
288Doligalski PatrykOsiem GwiazdekZawodnik z pola
289Bereza DawidOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
290Grobelniak AdamGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
291Rudolf RobertHaberZawodnik z pola
292Adamczyk SzymonFeniksZawodnik z pola
293Śpica SzymonKP/APISZawodnik z pola
294Ostrowski RadosławChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
295Tarkowski KacperGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
296Lubański JakubNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
297Gorczyca MarcoRadboxZawodnik z pola
298Bollin JakubOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
299Piskorski JacekChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
300Hapka JakubRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
301Krohn MichałOsiem GwiazdekZawodnik z pola
302Ledziński MarekFC StruchawaZawodnik z pola
303Jeziorski JakubKP/APISZawodnik z pola
304Brzeziński ArturMetalBarkZawodnik z pola
305Kujawka OskarRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
306Burkiewicz ŁukaszRaf-Mix & PartnerzyGość
307Czarnowski DanielGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
308Wiśniewski SebastianAzymut TransportZawodnik z pola
309Boniecki RafałHaberZawodnik z pola
310Pawkin BartoszKP/APISZawodnik z pola
311Pauka AdrianOsiem GwiazdekZawodnik z pola
312Żochowski RafałNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
313Ciesielski KamilChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
314Wesołowski BartłomiejChesterfield - mebleZawodnik z pola
315Komur MateuszGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
316Ratkowski WojciechŚwieckie OrłyZawodnik z pola
317Gackowski NatanFC StruchawaZawodnik z pola
318Kukliński DawidAzymut TransportZawodnik z pola
319Wietrzykowski DawidGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
320Kasperski MarianNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
321Majka MichałOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
322Ernest WojciechGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
323Wyka AdrianŚwieckie OrłyZawodnik z pola
324Grodzicki MateuszChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
325Górski ArkadiuszProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
326Szerbat KacperUnisław Team PBDIZawodnik z pola
327Łuszczyński MaciejFeniksZawodnik z pola
328Misiaszek KarolŚwieckie OrłyZawodnik z pola
329Chiliński PawełYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
330Janas MateuszOsiem GwiazdekZawodnik z pola
331Bańka KacperChesterfield - mebleZawodnik z pola
332Kwirant OskarAzymut TransportZawodnik z pola
333Węgierek KamilHaberZawodnik z pola
334Furtak KacperFC StruchawaZawodnik z pola
335Piór KacperKarnowski/OtlewskiZawodnik z pola
336Baszkiewicz AlbertKP/APISZawodnik z pola
337Kotecki DawidKP/APISZawodnik z pola
338Lipnicki BartoszOsiem GwiazdekZawodnik z pola
339Jackowski PatrykNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
340Ziółkowski MateuszPanteryZawodnik z pola
341Babik KacperUnisław Team PBDIZawodnik z pola
342Łagodziński RadosławChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
343Wanat MarcinRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
344Prybiński MikołajŚwieckie OrłyZawodnik z pola
345Kotala PatrykŚwieckie OrłyZawodnik z pola
346Nolberczak ŁukaszOlimpia DrzycimGość, Zawodnik z pola
347Górski PawełOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
348Dąbrowski DariuszMetalBarkZawodnik z pola
349Ejankowski DamianGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
350Kuczyński DawidChesterfield - mebleZawodnik z pola
351Przesmycki PrzemysławAzymut TransportZawodnik z pola
352Chojnacki WojciechHaberZawodnik z pola
353Dolewski MarcinKP/APISZawodnik z pola
354Janus MarcinRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
355Zagacki DawidUnisław Team PBDIZawodnik z pola
356Olszewski PatrykNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
357Kulczewski ŁukaszEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
358Igliński MichałŚwieckie OrłyZawodnik z pola
359Majka TymoteuszRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
360Cisoń JakubRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
361Młynarczyk KamilYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
362Vu Thanh DamianOlimpia #86/87Gość, Zawodnik z pola
363Gawron SzymonGMD/Ecopol/Aut-MorBramkarz
364Konieczka JonatanAzymut TransportZawodnik z pola
365Szymecki PatrykKP/APISZawodnik z pola
366Subkowski ŁukaszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
367Kułacz KarolEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
368Klafczyński HubertKP/APISZawodnik z pola
369Rządkowski JakubFeniksZawodnik z pola
370Kleina ŁukaszYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
371Górski DawidBS SKODA AUTOZawodnik z pola
372Solecki OktawianRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
373Kierzkowski DamianFC StruchawaZawodnik z pola
374Olszewski AmadeuszOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
375Wojciechowski KajetanOsiem GwiazdekZawodnik z pola
376Adamczyk MarcinOsiem GwiazdekZawodnik z pola
377Kolano MichałPanteryZawodnik z pola
378Żakiewicz KacperKarnowski/OtlewskiZawodnik z pola
379Maliszewski KarolŚwieckie OrłyZawodnik z pola
380Majewski OlafFC StruchawaZawodnik z pola
381Gorczyca MarkoNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
382Kudriashov ArturGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
383Chabowski FabianRadboxZawodnik z pola
384Ligmanowski MateuszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
385Topór MikołajPanteryZawodnik z pola
386Stankiewicz PatrykProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
387Tokarski DamianRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
388Mądrzejewski PawełRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingZawodnik z pola
389Domański KamilRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
390Orłowski MateuszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
391Czerwiński BartoszGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
392Kocieniewski SzymonGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
393Kiełpiński PatrykNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
394Piotrowski BartoszGMD/Ecopol/Aut-MorBramkarz, Zawodnik z pola
395Fandrejewski KamilOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
396Biernacki PatrycjuszOsiem GwiazdekZawodnik z pola
397Kminikowski JakubOsiem GwiazdekZawodnik z pola
398Wenerski ŁukaszGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
399Belzyt KrystianRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
400Węgierek MiłoszHaberZawodnik z pola
401Stasierowski PrzemysławNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
402Macura MichałPanteryZawodnik z pola
403Pukownik AlexFC StruchawaZawodnik z pola
404Ratkowski KacperYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
405Roszak BartłomiejRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
406Sobczak MikołajFeniksZawodnik z pola
407Molus MariuszNoe-Trans/RolmaszZawodnik z pola
408Górecki FilipOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
409Wiśniewski TomaszGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
410Madeja MarcinMetalBarkZawodnik z pola
411Dobrowolski KarolPanteryZawodnik z pola
412Malczuk JakubRadboxGość, Zawodnik z pola
413Nalazek SebastianUnisław Team PBDIZawodnik z pola
414Elwartowski BartoszEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
415Zapała ŁukaszRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingBramkarz
416Warczak KrystianNoe-Trans/RolmaszBramkarz
417Kaczerowski KamilPanteryZawodnik z pola
418Adamczyk JakubFeniksZawodnik z pola
419Łagodziński BartoszChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
420Kawka DawidEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
421Majorek BartoszHaberZawodnik z pola
422Zieliński DominikPanteryZawodnik z pola
423Semrau DanielGresta/Espack/SadowskaBramkarz
424Paprocki DanielEncanto/Gęsia SzyjaZawodnik z pola
425Olkiewicz BrajanPanteryBramkarz
426Murawski DawidHaberZawodnik z pola
427Ejankowski TomaszMetalBarkZawodnik z pola
428Gorzyński MaciejGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
429Komur ŁukaszUnisław Team PBDIZawodnik z pola
430Jankowski MaciejFeniksZawodnik z pola
431Muzykiewicz GrzegorzChesterfield - mebleZawodnik z pola
432Rożnowski MaciejFeniksZawodnik z pola
433Murawski KarolŚwieckie OrłyBramkarz, Zawodnik z pola
434Ratkowski JakubŚwieckie OrłyZawodnik z pola
435Zieliński PawełUnisław Team PBDIZawodnik z pola
436Mizdalski JakubGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
437Gwizdała MaciejFeniksZawodnik z pola
438Marwitz JakubUnisław Team PBDIBramkarz
439Ciesielski SzymonChełmża Futsal TeamBramkarz
440Pacek SebastianMetalBarkZawodnik z pola
441Bernacki MarekGMD/Ecopol/Aut-MorBramkarz
442Furtak RadosławAzymut TransportBramkarz
443Kępa JakubYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
444Gackowski AdrianPanteryZawodnik z pola
445Medunytsia YanGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
446Wójtowicz OlafGMD/Ecopol/Aut-MorZawodnik z pola
447Kolmajer AdamGresta/Espack/SadowskaZawodnik z pola
448Szczepaniak JakubBS SKODA AUTOZawodnik z pola
449Jaworski SzymonFC StruchawaZawodnik z pola
450Delengowski MaciejOlimpia DrzycimZawodnik z pola
451Kierzkowski DominikKarnowski/OtlewskiZawodnik z pola
452Polikowski PawełChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
453Podolski PatrykProflex/Agnes/Agrokompleks/RoplastZawodnik z pola
454Rybacki KacperChełmża Futsal TeamZawodnik z pola
455Drozdowski KarolGresta/Espack/SadowskaBramkarz
456Wasiak KrzysztofRaf-Mix & PartnerzyZawodnik z pola
457Zieliński FilipYoung Boys ŚwiecieZawodnik z pola
458Chojnowski RemigiuszOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
459Szefler DawidRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasingGość, Zawodnik z pola
460Hiller FabianMetalBarkBramkarz
461Lewandowski KamilEncanto/Gęsia SzyjaBramkarz
462Jarantowicz PatrykŚwieckie OrłyZawodnik z pola
463Sarnowski DawidOlimpia/MG Eco InvestZawodnik z pola
464Joppek PawełFC StruchawaZawodnik z pola
465Adrych MarcelYoung Boys ŚwiecieBramkarz, Zawodnik z pola