Klasyfikacja Złoty But

Współczynniki:

Extraliga: 2.5 Eliminacje: 0.8 II Liga: 1.2 III Liga: 0.6 Puchar Ligi: 0.8 Baraże: 1.5 Play-Off: 2.6

Złoty But

RankingZawodnikDrużyna
1Kaczkowski PiotrGresta/Espack/Sadowska45
2Janus MarcinRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing30
3Krukowski JakubGMD/Ecopol/Aut-Mor22,5
4Ratkowski JakubŚwieckie Orły22,5
5Reise AdamRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing20
6Rogóż TomaszProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast20
7Gaca MarcinProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast17,5
8Urbański PatrykGMD/Ecopol/Aut-Mor17,5
9Góra MaciejŚwieckie Orły17,5
10Wanat MarcinRaf-Mix & Partnerzy17,5
11Makowski JakubRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing15
12Piskorski ArkadiuszRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing15
13Bollin JakubOlimpia/MG Eco Invest15
14Rożnowski MaciejFeniks13,6
15Kardas AdamAzymut Transport12,8
16Papierowski PiotrProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast12,5
17Dormowicz ŁukaszChełmża Futsal Team12,5
18Szpankiewicz DawidGresta/Espack/Sadowska12,5
19Piskorski JacekChełmża Futsal Team12,5
20Komur MateuszGresta/Espack/Sadowska12,5
21Stankiewicz PatrykProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast12,5
22Mądrzejewski PawełRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing12,5
23Dąbrowski DariuszMetalBark12
24Jankowski MaciejFeniks12
25Wójtowicz OlafGMD/Ecopol/Aut-Mor10,4
26Katerla DanielRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing10
27Sieradzki MaciejRaf-Mix & Partnerzy10
28Majka MichałOlimpia/MG Eco Invest10
29Ernest WojciechGresta/Espack/Sadowska10
30Łagodziński RadosławChełmża Futsal Team10
31Elwartowski BartoszEncanto/Gęsia Szyja10
32Linkowski KamilYoung Boys Świecie9
33Szatkowski MateuszUnisław Team PBDI8
34Kukliński DawidAzymut Transport8
35Śliwiński MaciejŚwieckie Orły7,5
36Mik RadosławRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing7,5
37Siekirka PiotrRaf-Mix & Partnerzy7,5
38Napierała MarcinProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast7,5
39Mosek KamilProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast7,5
40Nowaczek PrzemysławOlimpia/MG Eco Invest7,5
41Ciesielski KamilChełmża Futsal Team7,5
42Misiaszek KarolŚwieckie Orły7,5
43Wietrzykowski DawidGMD/Ecopol/Aut-Mor7,5
44Ejankowski DamianGMD/Ecopol/Aut-Mor7,5
45Wiśniewski TomaszGresta/Espack/Sadowska7,5
46Jarantowicz PatrykŚwieckie Orły7,5
47Łuszczyński MaciejFeniks7,2
48Pacek SebastianMetalBark7,2
49Madeja MarcinMetalBark7,2
50Adamczyk JakubFeniks7,2
51Majka TymoteuszRaf-Mix & Partnerzy6,8
52Ejankowski TomaszMetalBark6,4
53Stasikowski DamianMetalBark5,6
54Lipnicki BartoszOsiem Gwiazdek5,6
55Dobrowolski KarolPantery5,2
56Mazerski KacperEncanto/Gęsia Szyja5
57Morgaś MateuszGMD/Ecopol/Aut-Mor5
58Hapka JakubRaf-Mix & Partnerzy5
59Grobelniak AdamGMD/Ecopol/Aut-Mor5
60Górski ArkadiuszProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast5
61Kawka DawidEncanto/Gęsia Szyja5
62Kolmajer AdamGresta/Espack/Sadowska5
63Warczak KacperOsiem Gwiazdek4,8
64Jaworski ŁukaszUnisław Team PBDI4,8
65Piasecki DawidHaber4,8
66Sułkowski GrzegorzFeniks4,8
67Węgierek KamilHaber4,8
68Romanowski TomaszKP/APIS4,8
69Frankiewicz NorbertYoung Boys Świecie4,6
70Kułakowski JacekYoung Boys Świecie4,6
71Fijałkowski DamianUnisław Team PBDI4,4
72Wiśniewski SebastianAzymut Transport4,4
73Gross PiotrHaber4
74Cerajewski MaciejFeniks4
75Tarkowski KacperGresta/Espack/Sadowska4
76Brzeziński ArturMetalBark4
77Jeziorski JakubKP/APIS4
78Pawkin BartoszKP/APIS4
79Kolano MichałPantery3,6
80Olechowicz ArkadiuszOlimpia #86/873,2
81Bocian AdamKP/APIS3,2
82Przesmycki RadosławAzymut Transport3,2
83Wiśniewski WojciechNoe-Trans/Rolmasz3,2
84Andrzejewski MaciejFeniks3,2
85Orłowski MateuszNoe-Trans/Rolmasz3,2
86Murawski DawidHaber3,2
87Nowicki TomaszOlimpia/MG Eco Invest2,5
88Zagórski DamianRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing2,5
89Jankiewicz ArturEncanto/Gęsia Szyja2,5
90Kończalski MateuszRaf-Mix & Partnerzy2,5
91Dudzik PawełRaf-Mix & Partnerzy2,5
92Kryger ŁukaszChełmża Futsal Team2,5
93Brandt ŁukaszChełmża Futsal Team2,5
94Maśkiewicz MaciejRaf-Mix & Partnerzy2,5
95Górski JarosławOlimpia/MG Eco Invest2,5
96Klimek PatrykOlimpia/MG Eco Invest2,5
97Mierzejewski BartoszEncanto/Gęsia Szyja2,5
98Pniewski TycjanChełmża Futsal Team2,5
99Glazik MichałGMD/Ecopol/Aut-Mor2,5
100Wieczorkowski KamilEncanto/Gęsia Szyja2,5
101Zielniewski PatrykChełmża Futsal Team2,5
102Kujawka OskarRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing2,5
103Burkiewicz ŁukaszRaf-Mix & Partnerzy2,5
104Czarnowski DanielGMD/Ecopol/Aut-Mor2,5
105Grodzicki MateuszChełmża Futsal Team2,5
106Górski PawełOlimpia/MG Eco Invest2,5
107Kotala PatrykŚwieckie Orły2,5
108Prybiński MikołajŚwieckie Orły2,5
109Kulczewski ŁukaszEncanto/Gęsia Szyja2,5
110Olszewski AmadeuszOlimpia/MG Eco Invest2,5
111Tokarski DamianRaf-Mix & Partnerzy2,5
112Domański KamilRaf-Mix & Partnerzy2,5
113Piotrowski BartoszGMD/Ecopol/Aut-Mor2,5
114Czerwiński BartoszGresta/Espack/Sadowska2,5
115Kocieniewski SzymonGresta/Espack/Sadowska2,5
116Paprocki DanielEncanto/Gęsia Szyja2,5
117Podolski PatrykProflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast2,5
118Szefler DawidRadbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing2,5
119Kacprzak AdamMetalBark2,4
120Brzeziński MiłoszHaber2,4
121Lubański JakubNoe-Trans/Rolmasz2,4
122Szymecki PatrykKP/APIS2,4
123Gorczyca MarkoNoe-Trans/Rolmasz2,4
124Molus MariuszNoe-Trans/Rolmasz2,4
125Zieliński PawełUnisław Team PBDI2,4
126Gwizdała MaciejFeniks2,4
127Zużydło RadosławMetalBark2,4
128Doligalski PatrykOsiem Gwiazdek2,4
129Zieliński DominikPantery2
130Vu Thanh JakubOlimpia #86/871,6
131Kępiński SebastianOlimpia #86/871,6
132Żyłowski TomaszOlimpia #86/871,6
133Płoch ArielOlimpia #86/871,6
134Ławicki FilipYoung Boys Świecie1,6
135Kuffel KonradAzymut Transport1,6
136Krohn MichałOsiem Gwiazdek1,6
137Żochowski RafałNoe-Trans/Rolmasz1,6
138Janas MateuszOsiem Gwiazdek1,6
139Chiliński PawełYoung Boys Świecie1,6
140Jackowski PatrykNoe-Trans/Rolmasz1,6
141Furtak KacperFC Struchawa1,6
142Kwirant OskarAzymut Transport1,6
143Zagacki DawidUnisław Team PBDI1,6
144Biernacki PatrycjuszOsiem Gwiazdek1,6
145Kminikowski JakubOsiem Gwiazdek1,6
146Macura MichałPantery1,6
147Pukownik AlexFC Struchawa1,6
148Ratkowski KacperYoung Boys Świecie1,6
149Majorek BartoszHaber1,6
150Gackowski AdrianPantery1,6
151Jakubicz PawełUnisław Team PBDI1,2
152Babik KacperUnisław Team PBDI1,2
153Rządkowski JakubFeniks1,2
154Bagiński JakubAzymut Transport0,8
155Pokorowski WiktorYoung Boys Świecie0,8
156Rybacki DamianHaber0,8
157Sarnowski DominikOlimpia #86/870,8
158Modrzyński PrzemysławUnisław Team PBDI0,8
159Rutkowski DominikOlimpia #86/870,8
160Kubiak KacperYoung Boys Świecie0,8
161Pieńczewski RobertUnisław Team PBDI0,8
162Warmbier DominikMetalBark0,8
163Adamczyk SzymonFeniks0,8
164Ledziński MarekFC Struchawa0,8
165Kasperski MarianNoe-Trans/Rolmasz0,8
166Olszewski PatrykNoe-Trans/Rolmasz0,8
167Młynarczyk KamilYoung Boys Świecie0,8
168Klafczyński HubertKP/APIS0,8
169Kleina ŁukaszYoung Boys Świecie0,8
170Majewski OlafFC Struchawa0,8
171Topór MikołajPantery0,8
172Węgierek MiłoszHaber0,8
173Sobczak MikołajFeniks0,8
174Nalazek SebastianUnisław Team PBDI0,8
175Jaworski SzymonFC Struchawa0,8
176Zieliński FilipYoung Boys Świecie0,8
177Hiller FabianMetalBark0,8
178Szabłowski SebastianYoung Boys Świecie0,6