Składy wszystkich drużyn

Poniżej prezentujemy pełne zestawienie wszystkich drużyn. Po wstępnej weryfikacji zauważyliśmy, że kilka nazwisk się powtarza w różnych drużynach. Przypominamy, że to sam gracz wybiera drużynę, w której będzie występował. Ekipa, która ma go w składzie, a w której nie zagra traci bezpowrotnie miejsce na swojej liście.

NOE TRANS/ROLMASZ

1. KAMIL GERKE
2. KRYSTIAN WARCZAK
3. MARIAN KASPERSKI
4. JAKUB LUBAŃSKI
5. WOJCIECH WISNIEWSKI
6. MATEUSZ ORŁOWSKI
7. PATRYK JACKOWSKI
8. PATRYK OLSZEWSKI
9. MARKO GORCZYCA
10. DAMIAN LONSER
11. FABIAN CHABOWSKI
12. PRZEMYSŁAW KOZICKI
13. MATEUSZ LIGMANOWSKI
14. PATRYK SZYMECKI
15. BARTOSZ DĄBROWSKI
16. DAWID SZPANKIEWICZ

JS POWER-POL CHEŁMŻA

1. JAKUB SIŁAKOWSKI
2. PATRYK SMOLARZ
3. ŁUKASZ SMOLARZ
4. MARCIN GRODZICKI
5. RADOSŁAW DRAPIEWSKI
6. PATRYK BESZCZYŃSKI
7. OLEH POPLAVSKY
8. OLEKSANDR YEPIFANOV
9. LYUBOMIR KRAVCHUK
10. MICHAŁ WEBER
11. RAFAŁ MICHALSKI
12. MICHAŁ TUSZYŃSKI
13. KACPER RYBACKI
14. KACPER ZBORALSKI

GRESTA/ESPACK/SADOWSKA

1. WOJCIECH ERNEST
2. DANIEL SEMRAU
3. DAWID SZPANKIEWICZ
4. ADAM KOLMAYER
5. PIOTR KACZKOWSKI
6. DAWID BOCIAN
7. PATRYK KIEŁPIŃSKI
8. TOMASZ WIŚNIEWSKI
9. MATEUSZ KOMUR
10. SZYMON KOCIENIEWSKI
11. PAWEŁ SŁABY
12. BARTOSZ CZERWIŃSKI
13. ŁUKASZ WENERSKI

PANTERY/GRESTA/ESPACK/SADOWSKA

1. NORBERT FRANKIEWICZ
2. MICHAŁ KOLANO
3. KAROL DOBROWOLSKI
4. JAKUB ADAMCZYK
5. MACIEJ CERAJEWSKI
6. BRAJAN OLKIEWICZ
7. MIKOŁAJ TOPÓR
8. ADRIAN GACKOWSKI
9. JACEK KUŁAKOWSKI
10. ADAM SAFIAN
11. KACPER TARKOWSKI
12. KAROL DRAŻDŻEWSKI
13. DOMINIK ZIELIŃSKI

GMD PLUS/ECOPOL/AUT-MOR

1. MAREK BERNACKI
2. DANIEL CZARNOWSKI
3. DAMIAN EJANKOWSKI
4. JAKUB ŚRODA
5. MICHAŁ GLAZIK
6. PATRYK URBAŃSKI
7. ADAM GROBELNIAK
8. JAKUB MIZDALSKI
9. MATEUSZ MORGAŚ
10. BARTOSZ PIOTROWSKI
11. JAKUB KRUKOWSKI
12. MACIEJ GÓRZYŃSKI
13. DAMIAN FIJAŁKOWSKI
14. DAMIAN STASIKOWSKI

RAFMIX & PARTNERZY

1. KAMIL DOMAŃSKI
2. JAKUB HAPKA
3. RADOSŁAW KANIK
4. SZYMON KMIECIK
5. MATEUSZ KOŃCZALSKI
6. TYMOTEUSZ MAJKA
7. FILIP MIERZEJEWSKI
8. MACIEJ SIERADZKI
9. MACIEJ SŁUPECKI
10. PIOTR ŚWIETLIK
11. MARCIN WANAT
12. KAJETAN WOJCIECHOWSKI
13. OLAF WÓJTOWICZ
14. MATEUSZ ZBIRANEK

HABER

1. ROBERT RUDOLF
2. JACEK JANTOŃ
3. MARCIN PIEŃCZEWSKI
4. KAMIL WĘGIEREK
5. DAWID MURAWSKI
6. DAMIAN RYBACKI
7. PIOTR GROSS
8. DAMIAN GROSS
9. KAROL NICIEJA
10. DOMINIK KARCZEWSKI
11. ALBERT BASZKIEWICZ
12. MICHAŁ GACKOWSKI
13. SEBASTIAN JUHNKE
14. MATEUSZ LEMAN

KP/APIS

1. GRZEGORZ ZIÓŁKOWSKI
2. DAMIAN MAĆKIEWICZ
3. DARIUSZ KOCZOROWSKI
4. TOMASZ ROMANOWSKI
5. BARTOSZ PAWKIN
6. MARCIN DOLEWSKI
7. MATEUSZ SZYMECKI
8. DAWID KOTECKI
9. WOJCIECH STAWARZ
10. HUBERT KLAFCZYŃSKI
11. FILIP WIŚNIEWSKI
12. MARCIN GAŁUSZA
13. MATEUSZ SZULC
14. SZYMON ŚPICA
15. BARTŁOMIEJ JUSZCZAK

AZYMUT TRANSPORT

1. ADAM KARDAS
2. DAMIAN ZIÓŁKOWSKI
3. DAWID KUKLIŃSKI
4. JAKUB BAGIŃSKI
5. JONATAN KONIECZKA
6. KAMIL NAWROCKI
7. KONRAD KUFFEL
8. OSKAR KWIRANT
9. PRZEMYSŁAW PRZESMYCKI
10. RADOSŁAW FURTAK
11. SEBASTIAN WIŚNIEWSKI
12. RADOSŁAW PRZESMYCKI
13. FILIP BABILIŃSKI

CHEŁMŻA FT

1. SZYMON CIESIELSKI
2. DOMINIK KWIATKOWSKI
3. RADOSŁAW ŁAGODZIŃSKI
4. KAMIL CIESIELSKI
5. JACEK PISKORSKI
6. ŁUKASZ KRYGER
7. BARTOSZ SZPRENGLEWSKI
8. ŁUKASZ DORMOWICZ
9. PATRYK ZIELNIEWSKI
10. PAWEŁ POLIKOWSKI
11. RAFAŁ ETMAŃSKI
12. PRZEMYSŁAW WIADERNY
13. TYCJAN PNIEWSKI
14. DAWID KADEJ

FENIKS FUTSAL TEAM

1. MIKOŁAJ SOBCZAK
2. MACIEJ ANDRZEJEWSKI
3. MACIEJ GWIZDAŁA
4. MACIEJ ROŻNOWSKI
5. MACIEJ ŁUSZCZYŃSKI
6. SZYMON ADAMCZYK
7. EMIL NOWAK
8. JAKUB RZĄDKOWSKI
9. GRZEGORZ SUŁKOWSKI
10. TOMASZ GACKOWSKI
11. FILIP ŚLIWOWSKI
12. ALEKS PUKOWNIK
13. JAKUB PRZESMYCKI
14. JAN ROMANOWICZ
15. KACPER WIELEWICKI

MYK KONSTRUKCJE/KAR-SUR/PROFLEX/AGROKOMPLEKS

1. BOHDAN IVANCHENKO
2. PATRYK PODOLSKI
3. PATRYK STANKIEWICZ
4. ARKADIUSZ GÓRSKI
5. TOMASZ ROGÓŻ
6. MARCIN NAPIERAŁA
7. MARCIN GACA
8. BARTOSZ PRZYPIS
9. MACIEJ JANKOWSKI
10. PIOTR PAPIEROWSKI
11. FLORIAN KACZOROWSKI
12. KRYSTIAN KRAŚNIEWSKI
13. KAROL CZYSZEK

OSIEM GWIAZDEK/BŁAWAT TEAM

1. MARCIN ADAMCZYK
2. JAKUB KMINIKOWSKI
3. ADRIAN PAUKA
4. KACPER WARCZAK
5. TOMASZ PAŁCZYŃSKI
6. MAREK PAŁCZYŃSKI
7. MATEUSZ JANAS
8. PATRYK DOLIGALSKI
9. BARTOSZ LIPNICKI
10. RADOSŁAW OSTROWSKI
11. KACPER FURTAK
12. MACIEJ CERAJEWSKI
13. MIKOŁAJ CHUDZIŃSKI

RADBOX/EWAMAR/KRĘGIELNIA/MINI LEASING

1. GRACJAN FABISZEWSKI
2. ŁUKASZ ZAPAŁA
3. MARCIN JANUS
4. DANIEL KATERLA
5. OSKAR KUJAWKA
6. JAKUB MAKOWSKI
7. RADOSŁAW MIK
8. PAWEŁ MĄDRZEJEWSKI
9. ARKADIUSZ PISKORSKI
10. ADAM REISE
11. DAWID SZEFLER
12. SEBASTIAN PACEK
13. MATEUSZ GÓRA
14. MARCIN MAJCHRZAK

ŚWIECKIE ORŁY

1. KACPER SIUDA
2. KAROL MURAWSKI
3. PATRYK KOTALA
4. MICHAŁ IGLIŃSKI
5. MACIEJ GÓRA
6. MACIEJ ŚLIWIŃSKI
7. KAROL MISIASZEK
8. PATRYK JARANTOWICZ
9. WOJCIECH RATKOWSKI
10. JAKUB RATKOWSKI
11. DAWID WIETRZYKOWSKI
12. PATRYK KLIMEK

YOUNG BOYS

1. FILIP ŁAWICKI
2. MARCIN LEWICKI
3. SEBASTIAN SZABŁOWSKI
4. KAMIL LINKOWSKI
5. KACPER KUBIAK
6. ŁUKASZ KLEINA
7. MARCEL ADRYCH
8. PAWEŁ CHILIŃSKI
9. FILIP ZIELIŃSKI
10. FILIP MAŁACHOWSKI
11. WIKTOR POKOROWSKI
12. KACPER RATKOWSKI
13. ADAM SAFIAN
14. OSKAR KUBIAK
15. BARTOSZ KOTTAS
16. MARCEL STANICKI

MG ECO INVEST

1. MAREK MULLER
2. PRZEMYSŁAW NOWACZEK
3. FABIAN CHODYNA
4. JAROSŁAW GÓRSKI
5. PAWEŁ GÓRSKI
6. MICHAŁ MAJKA
7. JAKUB BOLLIN
8. AMADEUSZ OLSZEWSKI
9. SEBASTIAN FIAŁKOWSKI
10. IRENEUSZ BUJAK
11. REMIGIUSZ CHOJNOWSKI
12. BARTOSZ RYBIŃSKI
13. PRZEMYSŁAW ERNESTOWICZ

 

 

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *