StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Popisy Sułkowskiego i Warczaka

Niedzielne przedpołudnie ze StalexLigą przebiegło pod dyktando popisów strzeleckich w wykonaniu Radboxu i InterMK Świecie. Prym w tym wiedli przede wszystkim Grzegorz Sułkowski oraz Kacper Warczak. 

 

Darmex Casing - Radbox 1:11 (0:3)

Bramki:

Darmex - Rak 1

Radbox - Sułkowski 5, Lubański 5, Kasperski 1

MVP - Sułkowski (Radbox)

Mecz od samego początku układał się po myśli Radboxu. Do swojej wysokiej formy strzeleckiej z czasów występów w StalexLidze w zespole PBDiM po długim czasie powrócił Grzegorz Sułkowski, który aż pięciokrotnie znalazł drogę do bramki Rezmera. "Sułek" do swojego dorobku dołożył również 4 asysty. Duży swój udział w tej wiktorii miał również Jakub Lubański. Zawodnik ten również 5 razy wpisywał się na listę strzelców. Nie dużo zabrakło, aby golkiper Radboxu Warczak zanotował "zerko" w tym spotkaniu. Takie osiągnięcie w samej końcówce zabrał mu golem Olaf Rak. 

KP/Apis - Stolarnia Mirosław Otlewski & Etna Bukowiec 6:2 (2:1)

Bramki:

KP/Apis - Pawkin 2, Baszkiewicz 1, Szymański 1, Kapela 1, Dolewski 1

Stolarnia - Ratkowski Jakub 1, Piór 1

MVP - Pawkin (KP/Apis)

Ekipa Stolarnii zdecydowała się na bardzo ryzykowny manewr podejmując rękawicę z zagraniem dwóch spotkań w jeden dzień. Jeżeli dodamy do tego, że drugim meczem było spotkaniem z Rafmixem w Pucharze tym bardziej należą się słowa szacunku. Jeżewianie wiedząc o dwumeczu rywali podkręcali tempo, powodując szybsze zmęczenie Stolarnii. Aktywny w poczynaniach ofensywnych był Bartosz Pawkin który dwukrotnie cieszył się po swoich bramkach. Jego koledzy zagrali również na dobrym, przyzwoitym poziomie finalnie wygrywając te zawody 6:2. Warto też zauważyć, że od stanu 4:2 gracze Stolarni grali w przewadze, prowokując jednocześnie szybkie kontry rywali.

Baster Team - InterMK Świecie 1:14 (0:6)

Bramki:

Baster - Ostrowski 1

InterMK - Warczak 8, Koźlinka 3, Szymecki 2, Adamczyk 1

MVP - Warczak (InterMK Świecie)

Ostattni mecz w grupie A trzeciej ligi nie przyniósł spodziewanych emocji. Od pierwszej minuty na parkiecie rządziła jedna drużyna. Na 5 trafień Sułkowskiego i Lubańskiego z nadwyżką odpowiedział Kacper Warczak, który zakończył mecz z 8 trafieniami na koncie. Większość ataków InterMK stanowiło duże zagrożenie pod bramką Sytego. W Basterze bardzo nieskuteczny był Ostrowski, który marnował wiele okazji do zdobycia gola. Wysoka porażka Bastera powoduje, że zajmują oni 6 miejsce w grupie A III ligi co oznacza, że 12 sezon StalexLigi zakończą na ostanim 27 miejscu. Z pewnością jest to wynik dużo poniżej możliwości ekipy Macieja Paluchowskiego.

Zaloguj się, by skomentować