StalexLiga

Switch to desktop Register Login

AUT-MOR ma szansę na baraże i Extraligę!

Drużyna z Bukowca może zostać rewelacją rozgrywek. Ekipa Mateusza Morgasia po wygranej 7:4 ze Świekatowem jest liderem tabeli drugiej ligi i może naprawdę sporo namieszać.

Team Świekatowo – AUT-MOR Bukowiec 4:7 (1:2)

Team Świekatowo: Chruszczewski 2, Żakiewicz 1, Ciechanowski 1
AUT-MOR: Ejankowski 2, Karpus 2, Ratkowski 1, Morgaś 1, Chojnacki (samobójcza)

MVP: Damian Ejankowski (AUT-MOR)

Ekipa AUT-MOR-u zdawała sobie sprawę, że wygrywając znacznie przybliży się do miejsca w pierwszej dwójce, dającego awans do rundy barażowej i Stalex Extraligi. Może ta presja spowodowała nieco nerwowości, bo to zespół ze Świekatowa pierwszy zdobył gola po strzale Mateusza Chruszczewskiego. AUT-MOR ruszył do odrabiania strat i mógł się nadziać na kontrę, bo okazji sam na sam z Bernackim nie wykorzystał Żakiewicz. Wreszcie wszystko wróciło do normy, gdy pod koniec pierwszej połowy dwie bramki dla AUT-MOR-u zdobył Damian Ejankowski. Na początku drugiej połowy znów jednak powiało sensacją, bo bramkę dającą remis 2:2 strzelił dla Świekatowa Kacper Żakiewicz. AUT-MOR jednak odpowiedział pięcioma golami i zanotował świetny fragment między piątą, a piętnastą minutą drugiej połowy. W tak krótkim czasie z wyniku 2:2 zrobiło się 7:2 i jasne już było, że ekipa z Bukowca ten mecz wygra. Świekatowo zdołało jeszcze nieco zmniejszyć straty na sam koniec, ale na więcej już AUT-MOR nie pozwolił i ma coraz większą szansę sprawić największą niespodziankę w całej Stalex Lidze w tym sezonie!