POL-HEM/Wasbud/Agrokompleks/Pawstal - Świeckie Orły 4:5 (2:2)

POL-HEM - Janka 2, Piasecki 1, Zarembski 1

Orły - Góra 2, Igliński 2, Rożnowski 1

MVP - Góra (Świeckie Orły)

Już w II rundzie Pucharu Ligi los zetknął ze sobą zespoły grające w Extralidze. W tym meczu "rękawice" pełne roboty miał zarówno Tatera jak i Siuda, którzy obronili 21 i 17 strzałów rywali. Lepiej w mecz weszła ekipa Świeckich Orłów, która po kilku chwilach prowadziła 2:0. Ozdobą meczu może być trafienie Piaseckiego na sekunde przed przerwą, kiedy to wykorzystał dobrze rozegrany stały fragment gry, co dało wynik remisowy 2:2. W drugiej połowie to znowu Orły prowadziły mecz, jednak w wielu sytuacjach ich skuteczność pod bramką wręcz raziła. POL-HEM próbował głównie dzięki aktywnym Zarembskiemu oraz Piaseckiemu, jednak do doprowadzenia do wyrównania trochę zabrakło. Teraz zespół Pamulaka może skupić się na lidze, gdzie ich sytuacja nie jest za wesoła.