POL-Osteg Serock - Olimpia Drzycim 9:5 (5:4)

POL-Osteg - Napierała 5, Szczęsny 3, Zadworny 1

Olimpia - Kachniarz 2, Wydef 1, Grzybowski 1, Górecki 1

MVP - Napierała (POL-Osteg Serock)

Serocczanie z pewnością mieli w głowach wczorajszą wpadkę ich głównego rywala w walce o baraże i Extraligę, czyli bydgoską Playarenę. W ich szeregach po dłuższej przerwie mogliśmy zobaczyć Grzegorza Muzykiewicza, który nadal zachwyca wszystkich swoją techniką. Kiedy Serock w połowie pierwszej części meczu wyszedł na prowadzenie 5:0 chyba wszyscy myśleli, że jest już po meczu. Wtedy to nastąpił zryw piłkarzy Olimpii, którzy w krótkim odstępie czasowym czterokrotnie pokonali Hillera. W drugiej części Olimpia bardzo mocno zepchnęła do defensywy swojego rywala, jednak nie potrafiła przekuć tego w gole. Serock za to skutecznie kontrował i głównie za sprawą Napierały wyjeżdżał ze Świecia z wynikiem z 3 punktami.