StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Grad goli w III lidze

Zwycięstwami Stolarni, Panter oraz InterMK zakończyły się sobotnie mecze III ligi.

 

Stolarnia Otlewski & Etna Bukowiec - Czarni Lniano 3:1 (0:1)

Bramki:

Stolarnia - Adamczyk 2, Szczukowski 1

Czarni - Gajda 1

MVP - Adamczyk (Stolarnia Otlewski & Etna Bukowiec)

Pierwszy mecz stalexowej soboty nie był porywającym widowiskiem. Przez dłuższy fragment meczu na placu gry próżno szukać było ciekawych akcji. Jedyną bramkę przed przerwą zdobył Gajda, co dało prowadzenie Czarnym. W drugich 20 minutach zawodnicy Stolarni zaczęli przejmować inicjatywę nad wydarzeniami boiskowymi. Bramki Szczukowskiego oraz Adamczyka okazały się jedynymi w drugiej części i ostatecznie zespół z Bukowca schodził z parkietu zwycięski. Czarni jednak z każdym kolejnym meczem pokazują, że coraz dzielniej są w stanie postawić skuteczny opór swoich rywalom.

Radbox - InterMK Świecie - 7:8 (4:4)

Bramki:

Radbox - Sułkowski 2, Kiełpiński 2, Brachucki 1, Kozicki 1, Cerajewski 1

InterMK - Szymecki 2, Adamczyk 2, Warczak 2, Kminikowski 2

MVP - Adamczyk (InterMK Świecie)

Czerwona kartka - Warczak Krystian (Radbox) - za zagranie ręką poza polem karnym

Mecz jeszcze dobrze się nie rozpoczął, a już w 2 minucie bramkarz Radboxu zobaczył od sędziego Rogowskiego czerwony kartonik za zagranie ręką poza polem karnym. InterMK szybko wykorzystał zamieszanie w Radboxie i w krótkim odstepie czasu strzelił 2 gole. Zespół Podgórskiego się nie poddawał i szybko odpowiadał tym samym. Drugi bramkarz, Przestrzelski w drugiej połowie zachował się bliźniaczo jak Warczak, jednak nie wiedzieć czemu tym razem arbiter wyciągnął żółty kartonik. Do samego końca meczu gra toczyła się gol za gol, jednak najważniejsze czyli zwycięstwo powędrowało do zespołu InterMK Świecie, który bardzo dobrze rozpoczyna zmaganie III - ligowe.

Haber - Pantery/Gresta/Espack/Sadowska 4:6 (0:5)

Bramki:

Haber - Murawski 4

Pantery - Sobczak 2, Dobrowolski 1, Gackowski 1, Młynarczyk 1, Topór 1

MVP - Dobrowolski (Pantery/Grest/Espack/Sadowska)

Haber ponownie jak w rywalizacji z Czarnymi Lniano prespał początek meczu z Panterami. Dzisiaj ich "zimowy sen" trwał całą połowę meczu. Sygnał do ataku Habrowi dał niezawodny Murawski, który skończył całe spotkanie z 4 bramkami. Jak do tej pory ten zawodnik z 22 bramkami na koncie plasuje się na trzecim miejscu wśród wszytkich strzelców. W Panterach tradycyjnie ciężko wskazać najlepszego gracza, gdyż cały zespół mocno zapracował na te 3 punkty. Jako MVP wybrany został Dobrowolski, który oprócz trafienia zanotował również 2 asysty. 

 

Zaloguj się, by skomentować