StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Dwa inne mecze Playareny

Dwa oblicza widzieliśmy dzisiaj w zespole z Bydgoszczy. Po bardzo obiecującym meczu z TAF-em przyszła niespodziewana porażka z AUT-MORem.

Playarena Bydgoszcz - TAF Toruń - 3:4 (1:1)

Playarena - Stasiak 2, Ejankowski 1

TAF - Szczepaniak 2, Suchocki 1, Kukowski 1

MVP - Szczepaniak (TAF Toruń)

Playarena bardzo mądrze zaplanowała sobie grę z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Głęboka defensywa i próby wyprowadzania skutecznych kontr. Co ciekawe w 11 minucie to bydgoszczanie wyszli na prowadzenie za sprawą bramki gracza grudnia - Łukasza Stasiaka. Na sekundę przed przerwą bo ciekawie wyprowadzonym rzucie wolnym do wyrównania doprowadził Szczepaniak. Kiedy Kukowski strzelił bramkę, a chwilę po nim Szczepaniak podwyższył na 3:1 mogło się wydawać, że jest po meczu. Wtedy to Ejankowski przywdział plastron i Playarena próbowała grać w przewadze. Drugie trafienie Stasiaka dodało im wiatru w żagle. Kiedy Ejankowski na 40 sekund przed końcem wykorzystał rzut karny mogło się wydawać, że obie ekipy podzielą się punktami. Od czego jednak TAF ma Suchockiego ? To właśnie ten gracz na 12 sekund przed końcem strzelił decydującą o zwycięstwie bramkę dla torunian.

AUT-MOR Bukowiec - Playarena Bydgoszcz 6:4 (3:2)

AUT-MOR - Medunytsia 2, Ejankowski 1, Zieliński 1, Morgaś 1, Kłopotek 1

Playarena - Ejankowski 2, Madeja 1, Stasiak 1

MVP - Medunytsia (AUT-MOR Bukowiec)

Drugi mecz w tym samym dniu nie wyszedł na dobre ekipie z Bydgoszczy. W meczu z AUT-MORem widać było trudy walki z ekipą TAF-u. Nie umniejsza to jednak doskonałej postawy zespołu z Bukowca. Po raz kolejny bardzo dobre zawody zaliczył Medunytsia, wybrany MVP meczu. AUT-MOR zaskakiwał przeciwników wysokim pressingiem i szybkim tempem przechodzenia z obrony do ataku. Playarena ponownie zmuszony była do użycia plastronu i ponownie funkcję "lotnego" bramkarza miał Ejankowski. "Ejan" skutecznie wykończył dwie akcje swojego zespołu, jednak to AUT-MOR zakończył mecz zwycięsko. Po tym meczu sytuacja bydgoszczan jest już nie do pozazdroszenia, natomiast AUT-MOR ma teraz wszystko w swoich nogach. Przy sprzyjających warunkach może okazać się, że będziemy mieć sensacyjnego beniaminka Extraligi !