StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Pierwsze punkty Bukowca w II lidze

AUT-MOR pewnie pokonał Olimpię Drzycim 9:4. Świetny mecz rozegrali Yan Medunytsia i Damian Ejankowski.

AUT-MOR Bukowiec – Olimpia Drzycim 9:4 (4:1)
AUT-MOR: Medunytsia 4, Ejankowski 3(1 z przedłużonego karnego), Bagiński 1, Morgaś 1
Olimpia: Kurzyński 1, Kruszewski 1, Kachniarz 1, Zieliński 1
Żółte kartki: Ejankowski (AUT-MOR), Kurzyński, Górecki, Kruszewski (Olimpia)
Czerwona kartka: Górecki (Olimpia Drzycim)
MVP: Yan Medunytsia (AUT-MOR Bukowiec)

Wyraźnie lepiej rozpoczęli ten mecz gracze z Bukowca. Pierwszą bramkę z rzutu karnego zdobył Yan Medunytsia. Nie minęło kilka minut, a było już 3:0 dla AUT-MOR-u po golach Bagińskiego i Ejankowskiego z karnego przedłużonego, ponieważ gracze Olimpii bardzo szybko złapali sześć fauli. Na 4:0 podwyższył ponownie Damian Ejankowski. Dopiero od tego momentu gracze Olimpii zaczęli nieco śmielej atakować. Bramkę na 1:4 jeszcze przed przerwą zdobył Kamil Kruszewski. Po golu na 2:4 Karola Kurzyńskiego na chwilę odżyły nadzieje drzycimian. Olimpia coraz częściej zaczęła grać z wysoko wysuniętym bramkarzem, co jednak notorycznie się mściło. Po jednej z kontr na 5:2 podwyższył Mateusz Morgaś. Jak tylko drzycimianie odpowiadali golem, tak natychmiast kolejne trafienie padało dla Bukowca. Po bramce na 3:5 Karola Kachniarza, bardzo szybko gola na 6:3 efektownym lobem do pustej bramki zdobył Medunytsia. W samej końcówce obie strony się rozstrzelały i mecz zakończył się hokejowym wynikiem 9:4 dla AUT-MOR-u.