StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Rozpoczęliśmy rozgrywki w III lidze

Wraz z początkiem II i III ligi ruszyliśmy z dobrze znaną zabawą - "kopertówki". Główną nagrodę finansową wylosował bramkarz TAF Toruń Mateusz Skibiński.

 

Darmex Casing - Lisewskie Jaszczury 2:8 (1:3)

Bramki:

Darmex - Klejbor 1, Konieczka 1

Jaszczury - Grodzicki 2, Liszaj 2, Majewski 2, Goral 1, bramka samobójcza 1

MVP - Grodzicki (Lisewskie Jaszczury)

Początek rozgrywek w grupie A III ligi przebiegał raczej zgodnie z oczekiwaniami.  Od pierwszego gwizdka sędziego Papierowskiego swój styl gry narzucili zawodnicy z Lisewa. Darmex starał się przeprowadzać akcje zaczepne jednak były one bardzo nieskuteczne. Jaszczurom bardzo dobrze wychodziło wyprowadzanie kontrataków, które w większości sytuacji kończyły się golami. Głównie dzięki Grodzickiemu i Liszajowi zwycięstwo jest tak okazałe. Gracze z Lisewa będą jednymi z głównych kandydatów do wgrania swojej grupy.

Baster Team - Noe-Trans Przysiersk 4:7 (2:3)

Bramki:

Baster - Wiśniewski 2, Janas 1, Doligalski 1

Noe-Trans - Orłowski 4, Jackowski 1, Ligmanowski 1, Żochowski 1

MVP - Ligmanowski (Noe-Trans Przysiersk)

Bardzo ciekawe widowisko stworzyły oba zespoły. Więcej piłkarskiej jakości było jednak po stronie Noe Trans. Główna w tym zasługa duetu Orłowski-Ligmanowski. Pierwszy z nich był autorem czterech bramek, drugi z kolei zanotował aż 5 asyst, będąc wybranym MVP meczu. "Puno" grał dzisiaj bardzo dobrze będąc reżyserem poczynań ofensywnych zawodników z Przysierska. Baster próbował utrzymywać kroku swojemu rywalowi, jednak zabrakło niewiele. Przypomnijmy, że te ekipy spotkały się ze sobą już w tym sezonie w eliminacjach. Wtedy padł wynik remisowy 6:6. Jak widać Noe-Trans odrobiło lekcję z tamtego spotkania. 

 

Zaloguj się, by skomentować