StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Gresta zagra o medale dla Asi!

Pierwszą drużyną, która oficjalnie potwierdziła udział w dwunastym sezonie Stalex Ligi jest Gresta/Espack/Sadowska. Okazuje się, że w tym roku aktualny brązowy medalista rozgrywek chce walczyć o kolejne medale, by móc zadedykować je specjalnie osobie.

Kierownik Gresty, Grzegorz Fetter wielokrotnie podkreśla, że jego zespół wspierają trzy firmy: Gresta, Espack i Sadowska Nieruchomości. To właśnie tej ostatniej będzie chciał zadedykować ewentualny sukces w nadchodzącym sezonie.
- Powiedziałem chłopakom, że w tym roku gramy dla Asi Sadowskiej, która powoli wraca do siebie, po kłopotach zdrowotnych. Chcemy, żeby nasze dobre poczynania na parkiecie dały jej wiele radości i dodały siły do walki o jak najszybszy powrót do zdrowia – mówi Grzegorz Fetter.
Przypomnijmy, że Gresta w poprzednim sezonie zdobyła swój pierwszy medal w historii startów w Stalex Lidze w kolorze brązowym. Apetyty rosną w miarę jedzenia, dlatego kierownictwo zespołu zapowiada walkę o krążki z nieco bardziej cennego kruszcu, tym bardziej, że w tym sezonie zawodnikom przyświecać będzie dodatkowa motywacja.

Zaloguj się, by skomentować