StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Pierwsze kolejki II i III ligi

Pierwsze kolejki II i III ligi.

Ostatnie rozstrzygnięcia eliminacyjne

Zakończyliśmy eliminacje. Ostatecznie do II ligi awansowały w dniu dzisiejszym Aut-Mor Bukowiec, Team Świekatowo oraz Olimpia Drzycim. 

Rozlosowaliśmy II i III ligę

Tuż po ostatnim meczu eliminacyjnym rozlosowaliśmy II i III ligę.

Pierwszy mecz II ligi już w piątek 28 grudnia

Informujemy, że w związku z przełożeniem meczu Extralgi Eurodrób - Unisław Team w wolny termin "wrzucamy" pierwszy pojedynek II-ligowy. Z racji, że obie ekipy dużo prędzej zgłaszały swoją absencję w dniach 29-30.12, postanowiliśmy już w poświąteczny piątek zainagurować II ligę. Automatycznie bydgoszczanie mają przydzielony nr A5, a grace z Serocka A6. Mecz pomiędzy Playareną Bydgoszcz a POL-Osteg Serock rozegrany zostanie 28 grudnia o godzinie 19.45.

Wszystkie drużyny z co najmniej punktem

Każdy zespół zakończy eliminacje z przynajmniej jednym punktem. Ostatnią ekipą, która dołączyła do tego grona są zawodnicy Czarnych Lniano.

Informujemy, że niedzielna kolejka w dniu 23.grudnia odbędzie się zgodnie z planem.

Orły i Gresta nie dały rady. Puchar pojechał do Torunia
Toruńska Akademia Futsalu zwyciężyła w finałowym turnieju o Puchar Prezesa K-P ZPN w futsalu. W pokonanym polu pozostawiła dwie świeckie drużyny, choć obie stawiły dzielny opór.

Eurodrób - Unisław w innym terminie

W wirze przedświątecznej gorączki zapomnieliśmy poinformować o dość istotnej rzeczy. Mianowicie nie odbędzie się planowany na 28 grudnia mecz Eurodrobiu z Unisławiem. O zmianę terminu poprosili torunianie, na co zgodził się ich przeciwnik. Jest to pierwsze przełożenie meczu przez toruński zespół.

Olimpia oddaje mecz z TAF-em

Przed momentem otrzymaliśmy telefon od Jarka Grzybowskiego, kierownika Olimpii Drzycim z informacją o oddaniu jutrzejszego meczu walkowerem. W związku z tym mecz zweryfikowany zostanie jako 10:0 dla TAF-u. Przy takim obrocie sprawy torunianie zagrają jutro zamiast dwóch jedno spotkanie.

28.12 - termin ostateczny !

Z racji bardzo napiętej końcówki roku musimy już teraz myśleć o pierwszej kolejce noworocznej, którą rozegramy 04-06.01. Terminem ostatecznym na zgłaszanie jakichkolwiek spraw terminarzowych jest 28.12 do godziny 12.00. Prosimy o poważne potraktowanie problemu !