StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Przypominamy, że przymusową pauzę w związku z przekroczeniem limitu żółtych kartek muszą zaliczyć Oskar Kwirant (Stolarnia Mirosław Otlewski & Etna Bukowiec), Jakub Lubański (Radbox) oraz Marcin Nowicki (Team Świekatowo).

TAF spacerkiem weszła do ćwierćfinału Pucharu

Niespodzianki nie było. Torunianie pewnie pokonali Stolarnię Otlewski&Etna Bukowiec 11:0 i jako pierwsi zameldowali się w ćwierćfinale Pucharu Ligi.

Pierwsze punkty Bukowca w II lidze

AUT-MOR pewnie pokonał Olimpię Drzycim 9:4. Świetny mecz rozegrali Yan Medunytsia i Damian Ejankowski.

Dobry początek Habra i Klubu Podróżnika

W swoich pierwszych meczach w III lidze, Haber pokonał Czarnych Lniano 10:4, a KP/APIS ograł Pantery 7:3.

Playarena z AUT-MORem w piątek a nie w sobotę

Bydgoszczanie dogadali się z bukowieckim AUT-MORem i ich mecz zaplanowany na sobotę został przesunięty na piątek 4 stycznia na godzinę 19.00

TAF - POL-Osteg w innym terminie

Spotkanie TAF Toruń - POL-Osteg Serock zaplanowane na 04.01 na godzinę 18.00 zostaje przełożone na inny termin na prośbę torunian. Naturalnie, serocczanie wyrazili na takie rozwiązanie zgodę. Jest to pierwsza zmiana pierwotnego terminu przez TAF.

 

Obrońcy tytułu w hicie kolejki nie dali szans Eurodrobiowi, wygrywając wyraźnie 5:1. W dwóch pozostałych meczach Extraligi zwycięstwa odnieśli Gresta i POL-HEM, a więc nie ma już drużyny bez punktów.

"Problemy" TAF-u, skuteczność Olimpii

TAF po raz pierwszy w sezonie trafił na zespół, który przysporzył mu tyle problemów. Olimpia z kolei wysoko pokonała zespół ze Świekatowa, mimo obaw o występ w tym meczu.

Rozpoczęliśmy rozgrywki w III lidze

Wraz z początkiem II i III ligi ruszyliśmy z dobrze znaną zabawą - "kopertówki". Główną nagrodę finansową wylosował bramkarz TAF Toruń Mateusz Skibiński.

Podział punktów na inaugurację

Playarena Bydgoszcz - POL-Osteg Serock 3:3 (1:1)

Bramki:

Playarena - Ejankowski 2, Werbski 1

Serock - Zadworny 2, Górski 1

MVP - Zadworny (POL-Osteg Serock)