StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Drugi z beniaminków Extraligi również gotowy !

Coraz więcej zespołów potwierdza nam swój udział w naszych rozgrywkach. Kolejnym zespołem, który z pewnością wystąpi jest ekipa Kamila Ciesielskiego - Chełmża Futsal Team. Zespół ten przeżywał duże huśtawki swojej formy. Teraz jednak wszystko funkcjonuje bardzo dobrze i ekipa z Chełmży ponownie spróbuje swoich sił w elicie. Powodzenia !

Zespół POL-HEMu/Wasbudu/Agrokompleksu potwierdził udział w StalexLidze 12. Michał Pamulak, czyli kierownik zespołu obiecał utrzymanie trzonu składu, dodatkowo jednak uzupełniając go o solidne wzmocnienia. Mowa tutaj przede wszystkich o graczach Chełmińskiego Klubu Mundurowego - Dawida Piaseckiego i Karola Misiaszka.

Gresta zagra o medale dla Asi!

Pierwszą drużyną, która oficjalnie potwierdziła udział w dwunastym sezonie Stalex Ligi jest Gresta/Espack/Sadowska. Okazuje się, że w tym roku aktualny brązowy medalista rozgrywek chce walczyć o kolejne medale, by móc zadedykować je specjalnie osobie.

Zaczynamy rekrutację do sezonu 2018/19!

 

Startujemy! Halowa Liga Piłki Nożnej "Stalex Liga" w Świeciu ogłasza rozpoczęcie rekrutacji drużyn do sezonu 2018/19! Jeżeli masz ochotę spróbować swoich sił w najlepszej lidze futsalowej w województwie i przeżyć niesamowitą, piłkarską przygodę, zbierz drużynę i powalcz o atrakcyjne nagrody!

Zostajemy przy piłkach Select

W odpowiedzi na coraz więcej Waszych zapytań co do piłek, którymi zamierzamy grać w Stalex Lidze 12 spieszymy z informacją. Postanowiliśmy kontynuować naszą przygodę z firmą Select. Uważamy, że ta piłka futsalowa spisywała się całkiem nieźle dlatego dajemy jej kolejną szansę :)

Wracamy po wakacyjnej przerwie

Witamy z powrotem po wakacjach! Serwis stalexliga.pl zaczyna przygotowania do nowego, dwunastego sezonu rozgrywek! Jak co roku, na naszej stronie dowiecie się wszystkiego o Stalex Lidze. Wkrótce rozpoczniemy oficjalną rekrutację do nowego sezonu i zamieścimy formularze zgłoszeniowe. Oczywiście będziemy również publikować newsy, dotyczące rozgrywek i ciekawostki z kuluarów, a jak tylko ruszy rekrutacja będziemy Wam przedstawiać uczestników na sezon 2018/19. Wszystkim sympatykom futsalu życzymy niezapomnianych wrażeń w nadchodzącym sezonie!

Jedną z pierwszych informacji, jaką możemy potwierdzić jest ponowny udział zespołu toruńskiego Eurodrobiu w rozgrywkach Stalex Ligi. Torunianie po czterech mistrzostwach z rzędu w poprzedniej edycji musieli uznać wyższość Raf-Mix’u. Wiemy już, że ekipa z Grodu Kopernika pała żądzą rewanżu i wystartujemy w zbliżającym się sezonie. Pan Prezes Ryszard Dec potwierdził natomiast, że będzie nas wspierał w kolejnym sezonie również jako sponsor, za co serdecznie dziękujemy!

Możemy już potwierdzić, że firma Baster, Pana Macieja Paluchowskiego nadal będzie wspierać Stalex Ligę, jako Sponsor Nagród. Co najważniejsze tym razem spółka Vistula-Park Świecie podpisała z Basterem dwuletni kontrakt, co gwarantuje również wsparcie naszej imprezy w sezonie 2019/20. Serdecznie dziękujemy!

Strona 15 z 15