StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Terminarz na 23.11, 24.11 i 25.11

Poniżej przedstawiamy wykaz meczy na najbliższy weekend.

Gramy dla Sulego !

StalexLiga włączą się w pomoc choremu Damianowi Sulowskiemu. Już w najbliższą niedzielę na Hali Sportowej o godzinie 17.00 na przeciwko siebie staną przyjaciele Damiana z boiska kontra sponsorzy świeckiego futbolu. Serdecznie zapraszamy !

Terminy Extraligi do końca roku !

Poniżej podajemy dokładne daty terminów gier w Extralidze do końca roku 2018.

TAF zaczął mocno, Serock tylko zremisował

 

W najciekawszym meczu niedzieli w rundzie eliminacyjnej punktami podzieliły się ekipy Klubu Podróżnika/Apis i POL-OSTEG Serock. Efektowne zwycięstwa odnieśli TAF Toruń i Inter MK Świecie.

Pierwsze zwycięstwa Chełmży i Eurodrobiu

W pierwszych dwóch meczach sezonu w Extralidze, Chełmża Futsal Team pokonała Unisława Team 6:5, a Eurodrób Toruń zwyciężył Świeckie Orły 6:1.

 

Wydarzeniami pierwszego dnia dwunastego sezonu Stalex Ligi były gol w ostatniej sekundzie Kacpra Żakiewicza, dający wygraną drużynie ze Świekatowa oraz festiwal strzelecki beniaminka z Bydgoszczy, który rozgromił Czarnych Lniano 20:2!

 

Wszystkie pozostałe kolejki StalexExtraligi

Poniżej przedstawiamy wszystkie pozostałe Kolejki (bez godzin) StalexExtraligi:

W końcu zasady w pełni futsalowe

W 12 sezonie StalexLigi w końcu będziemy mogli powiedzieć, że gramy przepisami czysto futsalowymi. 

Zasady przekładania spotkań

Już na starcie ligi mamy sytuacje, których nikt nie lubi. Mowa tutaj o przekładaniu spotkań. W związku z późną informacją dotyczącą zmiany pierwotnego terminu meczów, postanawiamy ustalić nieprzekraczalną datę, do której będzie można przeprowadzić jakiekolwiek zmiany. Będzie to każdy WTOREK do godziny 12.00. Jeżeli otrzymamy prośbę o zmianę terminu później, nie będziemy jej uwzględniać. 

Skoda zmienia termin meczu z Grestą

Również w Extralidze jesteśmy świadkami przełożenia meczu. Zespół Skody Grudziądz dostał zgodę od ekipy Gresty i ich mecz również zagramy w innym terminie.