StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Terminarz na 30.11, 02.12, 07.12, 08.12 i 09.12

Poniżej przedstawiamy terminarz na najbliższe 2 tygodnie.

Wyrównana extraligowa niedziela

Wszystkie spotkania Extraligi obfitowały w dużą dawkę emocji. W żadnej rywalizacji nie zobaczyliśmy zdecydowanego zwycięstwa.

Serock lepszy od Playareny w hicie grupy C

 

Coraz ciekawiej robi się w „grupie śmierci”, gdzie POL-OSTEG Serock wygrał 5:2 z Playareną Bydgoszcz. W innym ciekawym i bardzo ostrym meczu Haber zremisował z Noe-Trans Przysiersk 6:6.

Sobota remisami stała

Radbox - Klub Podróżnika/APIS 2:4 (1:0)

Bramki:

Radbox - Lubański 1, Cerajewski 1

KP/APIS - Dolewski 1, Romanowski 1, Kapela 1, Kreja 1

MVP - Kreja (KP/APIS)

TAF Toruń - Tygrysy Sulnowo 60:0 (24:0)

Bramki:

TAF - Suchocki 20, Kraśniewski 12, Kończalski 9, Szczepaniak 8, Wiśniewski 6, Zieliński 2, Kraśniewski D. 2, Kukowski 1

MVP - Suchocki (TAF Toruń)

Dwa mecze Extraligi (raczej) opoźnione

Informujemy, że w związku z dużą skalą przedsięwzięcia "Gramy dla Sulego" możliwe jest rozpoczęcie meczy Syla/Kręgielnia/Lumifil Development - BS Skoda AUTO Grudziądz oraz Chełmża Futsal Team - Gresta/Espack/Sadowska o późniejszej godzinie. Prosimy o wyrozumiałość.

Gresta udanie rozpoczęła nowy sezon

BS Skoda AUTO Grudziądz - Gresta/Espack/Sadowska 1:4 (0:1)

Bramki:

Skoda - Nowaczek 1

Gresta - Olszewski 1, Kolmajer 1, Kaczkowski 1, Szpankiewicz 1

MVP - Kaczkowski (Gresta/Espack/Sadowska)

Spotkanie Gresty z Chełmżą "meczem kolejki"

Zgodnie z zapowiedziami od tego sezonu w transmisjach TV na żywo będziemy wybierać "mecz kolejki" z planem, aby pokazywać go trochę lepiej. Pojawią się zatem pierwsze plansze ze statystykami podczas transmiji, składy pierwszych piątek i kilka innych nowości na razie testowanych przez nas wyłącznie podczas wybranych "meczów kolejki". Na pierwszy ogień wybraliśmy niedzielny pojedynek, kończący weekend zmagań - Gresta/Espack/Sadowska vs Chemłmża Futsal Team. Zapraszamy na halę albo przed monitory!

Typer już dostępny!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Typera Stalex Ligi! Jak co roku dla mistrza przewidzieliśmy nagrodę w wysokości 300 złotych, a dla pozostałych dwóch miejsc na podium nagrody rzeczowe. Udział w zabawie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. Warto się pospieszyć, bo opuszczając pierwszą kolejkę znacznie obniżacie swoje szanse na wygraną!

 

Ważne informacje !

Informujemy, że wyjątkowo do poniedziałku 26 listopada do godziny 12.00 czekamy na informacje co do dyspozycji grania podczas weekendu 07.12-09.12. Spowodowane jest to brakiem możliwości kontaktu z koordynatorem terminarza w czasie do tego pierwotnie przewidzianym. Prosimy o rzetelne podejście do tematu, gdyż po tym terminie jakiekolwiek zmiany nie będą uwzględniane. 

Informacje dotyczące najbliższej kolejki pozostają bez zmian. Macie czas na zgłaszanie jakichkolwiek problemów do poniedziałku 26 listopada do godziny 12.00.