StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Hit dla Raf-Mix'a, remis Unisławia

W meczu kolejki zespół Raf-Mix i Partnerzy pewnie pokonał Grestę/Espack/Sadowską 5:2. W innych meczach Extraligi, czwarte zwycięstwo z rzędu odniosła Syla, a Unisław zremisował 2:2 z MG Eco.

Stalowe nerwy Torunia i ważne 3 pkt Chełmży

Eurodrób mimo wyniku 0:3 zdołał odwrócić losy meczu i pokonał POL-HEM. Chełmża okazała się lepsza od Skody w meczu o "6 punktów".

Dużo emocji w sobotnich pojedynkach

Wiele emocji i zwrotów zdarzeń widzieliśmy podczas sobotnich pojedynków. Bardzo ciekawie robi się w grupie A, gdzie można powiedzieć że każdy wygrywa z każdym. Świadczyć moga o tym choćby wygrane Bastera czy zespołu ze Świekatowa.

Zwycięstwa faworytów okraszone problemami

Rafmix i Partnerzy - MG Eco Invest 4:1 (1:1)

Bramki:

Rafmix - Havrylov 1, Wanat 1, Belzyt 1, Podolski 1

MG Eco - Stankiewicz 1 

MVP - Wanat (Rafmix i Partnerzy)

Piotr Papierowski zawodnikiem weekendu

Tym razem tytuł zawodnika weekendu przypadł graczowi Eurodrobiu Toruń. Papierowski w meczu kolejki strzelił dwa gole, w tym decydującą o zwycięstwie swojej drużyny bramkę na 3 sekundy przed końcem meczu, zgarniając tym samym zasłużone MVP. W związku z tym uznaliśmy, że zasłużył na to miano.

Michał Suchocki graczem listopada!

Wybór nie mógł być inny. Statystyki mówią same za siebie. "Suchy" w listopadzie uzbierał 31 goli i 17 asyst. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że jego dorobek to efekt gry ze słabszymi rywalami, a w szczególności kuriozalnego meczu z Tygrysami Sulnowo. Mimo tego, nie możemy zostać obojętni wobec takich osiągnięć. Przypominamy, że tytuł zawodnika miesiąca łączy się już z wymierną nagrodą w postaci 200 złotych. Gratulujemy!

„Papa” Papierowski pogrążył Grestę

W meczu kolejki Stalex Extraligi Gresta/Espack/Sadowska przegrała z Eurodrobiem Toruń 2:3, choć zaprezentowała się z dobrej strony. Decydującą o wygranej torunian bramkę strzelił Piotr Papierowski na 3 sekundy przed końcową syreną. W pozostałych meczach padły dość wysokie i jednostronne wyniki.

uwaga

Z powodu awarii sprzętu retransmisje z meczów będą w tygodniu, przepraszamy

Andrzejkowa niespodzianka Panter

W piątek odbyły się dwa kolejne spotkania Rundy Eliminacyjnej w grupach „B” i „C”. Po trzy „oczka” sięgnęli POL-OSTEG Serock i Pantery Gresta/Espack/Sadowska.

Aut-Mor Bukowiec awansował po rzutach karnych

Aut-Mor Bukowiec jest trzecim zespołem, który pomyślnie przebrnął przez 1. rundę Pucharu Ligi. Potrzebował do tego rzutów karnych.
Aut-Mor Bukowiec – Team Świekatowo 3:3 (2:2, 0:1) – karne 5:4
Bramki:
Aut-Mor – Karpus 1, Ejankowski 1, Medunytsia 1.
Team Świekatowo – B. Szczukowski 2, Reich 1.
MVP meczu – Błażej Szczukowski (Team Świekatowo).