StalexLiga

Switch to desktop Register Login

"Kopertówki" wracają !

Myśleliście, że zapomnieliśmy o Waszej ulubionej zabawie? Nic z tych rzeczy! Wracamy do akcji rozdawania „kopertówek”, tym razem jednak na trochę innych zasadach.

Łukasz Stasiak graczem weekendu !

Kolejnym zawodnikiem, który zgarnia tytuł gracza weekendu jest Łukasz Stasiak z bydgoskiej Playareny. Dzięki jego trzem bramkom Playarena rozbiła w Pucharze Ligi Chełmżę Futsal Team, a na dodatek w niedzielę pięciokrotnie pokonał bramkarza KP/Apis. Wybór w takim razie mógł być raczej oczywisty. Gratulujemy !

Kary dla Rezmera i Klejbora

Po przeanalizowaniu zapisu video z meczu Stolarni Otlewski & Etna Bukowiec - Darmex Casing informujemy co następuje:

Terminarz na 22.12, 23.12, 28.12, 29.12 i 30.12

Poniżej przedstawiamy terminarz na najbliższe 2 tygodnie.

Od 29.12 rozpoczynamy już zmagania w II i III lidze. W związku z tym, że nie znamy jeszcze wszystkich zespołów z tych lig, do godzin meczu przyporządkowaliśmy numerki. Każdej ekipie taki numer zostanie przyporządkowany podczas losowania po niedzielnym meczu InterMK Świecie - Darmex Casing.

Remisy, kartki i wiele emocji w eliminacjach

 

Pewni gry w II lidze są już: POL-OSTEG Serock i Playarena Bydgoszcz. Pozostała jeszcze walka o kolejne 4 miejsca. Staje się ona coraz bardziej zacięta, a w niedzielnej kolejce sędzia pokazał pierwszą bezpośrednią czerwoną kartkę w sezonie, którą ujrzał bramkarz Darmexu – Mateusz Rezmer.

 

Raf-Mix i Unisław grają dalej w Pucharze

 

Faworyci wygrywali, choć musieli się trochę natrudzić. Raf-Mix pokonał Lisewskie Jaszczury 5:2, a Unisław zwyciężył Grudziądz Team bardzo skromnie, bo tylko 1:0. Obaj Extraligowcy awansowali jednak do II rundy Pucharu Ligi.

Majchrzak i Węgierek z pauzą gry

Przypominamy, że Marcin Majchrzak (Eurodrób) oraz Kamil Węgierek (Haber) mają przymusową pauzę, w związku z otrzymaniem trzeciej żółtej kartki. Pauza obowiązuje w pierwszym możliwym terminie.

4 mecze, 4 dogrywki !

Ogrom emocji mieliśmy w sobotnich spotkaniach. W każdym meczu byliśmy świadkami dogrywki.

Dogrywka dla Torunia, awans Playareny

Skoda postawiła się Eurodrobiowi i dopiero dogrywka dała awans torunianiom. Do niespodzianki doszło w drugim meczu, gdzie Playarena rozgromiła Chełmżę 7:1.

Ponownie podwójny terminarz !

Informujemy, że TYLKO do poniedziałku 17 grudnia do godziny 12.00 przyjmować będziemy informacje na temat grania w ostatniej kolejce 2018 roku (28-30.12). Jest to spowodowane świątecznym poniedziałkiem i wtorkiem oraz brakiem możliwości kontaktu z osobą przygotowującą grafik gier. Dotyczy to wszystkich zespołów. Prosimy o rzetelne podejście do tematu !